Ewa Farna i jej chłopak wzięli ślub


Farna ChobotEwa Farna i jej chłopak Martin Chobot wzięli ślub! Wokalistka jako pierwsza poinformowała swoich fanów o ceremonii ślubnej, która odbyła się w połowie września w kompletnej tajemnicy przed polskimi i czeskimi mediami. Jak gwiazda prezentowała się w tym wyjątkowym dniu? Kim jest mąż Farnej? Sprawdź już teraz!
Ewa wzięła sekretny ślub ze swoim długoletnim partnerem Chobotem! Piosenkarka sama przekazała te radosne wieści fanom na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. 24-letnia wokalistka opublikowało też pierwsze, i jak zapewnia, jedyne zdjęcie z ceremonii ślubnej. Co ciekawe, dzięki niespotykanej dyskrecji swoich gości, parze udało się zachować wszystko w tajemnicy przed mediami! Jak gwiazda wyglądała w dniu ślubu? Artystka postawiła na klasykę. Farna wzięła ślub w tradycyjnej białej sukni z welonem, a w dłoni trzymała ogromny bukiet białych kwiatów. Co Ewa napisała o swoim ślubie? Pełną treść jej niezwykle radosnego wpisu możecie sprawdzić już teraz poniżej.

– Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować „osobiście”, własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy… Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się! Co tu więcej mówić, kto będzie, to więcej pogadamy na Zlocie 30stego. #tonietylkopapier#malzenstwojestcool – Farna napisała na Facebooku.


Ewa i Martin wzięli ślub po 9 latach znajomości! Wokalistkę i jej świeżo upieczonego męża najpierw łączyła głęboka przyjaźń, która około 4 lata temu przerodziła się w miłość i zaowocowała stałym związkiem. Co wiemy o wybranku autorki hitów „Ewakuacja”, „Cicho” i „Bumerang”? Mąż Farnej jest 27-letnim Czechem i tak jak Ewa kocha muzykę – jest bowiem od dawna gitarzystą w jej zespole koncertowym.
Ślubne zdjęcie Ewy z mężem na Instagramie polubili już tacy popularni artyści jak Doda, Ewelina Lisowska, Michał Szpak, Honorata Skarbek i Patryk Pniewski. Komentarz z gratulacjami napisała z kolei m.in. Margaret.
Nowożeńcom gratulujemy!

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Biografia Ewy
Ewa Farna (ur. 12 sierpnia 1993 w Trzyńcu) – polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z Zaolzia.
Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu, Czechy. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W domu rodzinnym mówiła gwarą cieszyńską. Od dziecka związana była z muzyką, brała aktywny udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała również na fortepianie. Pasjonowała się także sportem, przed rozpoczęciem kariery wokalnej była członkinią narciarskiego klubu sportowego SKI Beskid, gdzie specjalizowała się w slalomie oraz zjeździe[4][5].
W wieku 11 lat odniosła swój pierwszy sukces, gdyż wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach[4]. Niedługo potem zwyciężyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie[6]. Zauważył ją wtedy Leszek Wronka, znany producent i autor piosenek, między innymi dla Karela Gotta i Heleny Vondráčkovej, który po usłyszeniu jej możliwości wokalnych, zaproponował jej współpracę. Rozpoczęli pracę nad demówkami, które trafiły do czeskiego oddziału Universal Music Group[4]. W tym samym czasie wzięła udział w programie Szansa na sukces z piosenkami, których autorem jest Jacek Cygan, gdzie wykonała utwór „Za młodzi, za starzy” i zajęła pierwsze miejsce w odcinku[6]. W finałowym występie zaśpiewała wspólnie z Ryszardem Rynkowskim, Jackiem Cyganem oraz Piotrem Rubikiem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Czechach
Republika Czeska, Czechy (cz. Česká republika, Česko) – państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Od północy graniczy z Polską, od zachodu i północnego zachodu z Niemcami, od południa z Austrią, a od wschodu ze Słowacją. Stolicą i największym miastem Czech jest Praga. Kraj składa się z trzech historycznych krain – Czech właściwych, Moraw i czeskiej części Śląska[4]. Na powierzchni 78 866 km² żyje ponad 10,5 mln osób, z czego 94% to Czesi. Państwo czeskie dzieli się na czternaście krajów. Czechy są republiką parlamentarną, demokratycznym państwem prawa o liberalnym systemie rządów, opartym na swobodnej rywalizacji partii i ruchów politycznych[5]. Głową państwa jest prezydent. Naczelnym organem władzy ustawodawczej jest parlament z Izbą Poselską i Senatem, władzy wykonawczej rząd z czternastoma ministerstwami, a władzy sądowniczej Sąd Konstytucyjny i Sąd Najwyższy. Czechy są członkiem wielu organizacji międzynarodowych, m.in. ONZ, Unii Europejskiej, NATO, strefy Schengen, Rady Europy, OECD i Grupy Wyszehradzkiej.
źródło: pl.wikipedia.org