Eros Ramazzotti i Marica Pellegrinelli są po ślubie


ramazzotti-pellegrinelliEros Ramazzotti (49 l.) poślubił swoją narzeczoną, Maricię Pellegrinelli. Na uroczystość zaprosił byłą żonę.

Ramazzotti od kilku lat jest szczęśliwie zakochany w modelce, Pellegrinelli.

W 2011 para doczekała się wspólnego dziecka – córki Raffaelli.

Wokalista jest również ojcem 17-letniej Aurory z małżeństwa z prezenterką Michelle Hunziker.

Niedawno zagraniczne media informowały, że Eros 6 czerwca poślubił swoją narzeczoną.

To była jednak krótka cywilna uroczystość, która odbyła się jedynie w obecności kilku najbliższych osób.

Teraz państwo młodzi postanowili przypieczętować swój związek w szerszym gronie.

Zorganizowali więc huczne wesele, na którym bawiło się aż 200 gości.

Wśród nich nie zabrakło córki Erosa z pierwszego małżeństwa, a także jej mamy!

Ramazzotti i Michelle Hunziker od rozstania nadal się bowiem przyjaźnią.

Zdjęciami z uroczystości piosenkarz pochwalił się na swoim fanpage’u na Facebooku.

Dzięki temu możemy podziwiać dość nietypową suknię ślubną żony Ramazzottiego.
źródło: pomponik.pl

Biografia Erosa

Eros Luciano Walter Ramazzotti (ur. 28 października 1963 w Rzymie) – włoski piosenkarz i autor piosenek. W czasie swojej trwającej od 1984 roku kariery, sprzedał przeszło 40 milionów płyt.

Kariera
Zadebiutował w 1981, kiedy jako wokalista wziął udział w Konkursie Nowych Głosów w Castrocaro. Zaśpiewał wtedy utwór „Rock 80”, a następnie podpisał swój pierwszy kontrakt. Następnego roku wydał płytę – „Ad un amico”.

Na Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo w 1984 wygrał w kategorii młodych wykonawców dzięki piosence „Terra promessa”. W następnym roku na tymże festiwalu prezentował piosenkę „Una storia importante” z albumu „Cuori agitati”. Zwycięstwo w San Remo w 1986 z piosenką „Adesso tu” potwierdziło popularność Ramazzottiego we Włoszech. Zainteresowały się nim też melomani z innych krajów. Piosenka „Adesso tu” znalazła się w albumie „Nuovi eroi”.

Trzeci album „I certi momenti”, został wprowadzony na rynek w 1987 Tournée, towarzyszące wydaniu nowego albumu, trwało dziewięć miesięcy, podczas których artystę obejrzało ponad milion widzów: był to pierwszy włoski koncert rockowy, który zgromadził tak szeroką widownię. W 1988 wyszedł minialbum „Musica e” (z piosenką „Musica e” – duet Eros Ramazzotti i Andrea Bocelli), który podbił rynek wydawniczy i sprzedał się znacznie lepiej niż „In certi momenti”.

Po dwóch latach przerwy w koncertowaniu, Eros wydał kolejną płytę: „In ogni senso”, poprzedzającą pierwszy występ artysty w Stanach Zjednoczonych – show zorganizowany w Radio City Hall w Nowym Jorku. Czas spędzony na tournée zamyka się nowym albumem live „Eros in concert”. Koncert w Barcelonie (z tej trasy) był transmitowany w Interwizji.

Po trzech latach Eros nagrywa kolejny album – „Tutte storie” – najbardziej pracochłonny i skomplikowany, dzięki któremu wchodzi na szczyty wszystkich list przebojów w Europie. Videoclip „Cose della vita” (nagrany później – w 2001 roku – jako duet z Tiną Turner) – pierwszy z albumu, został nakręcony przez Spike`a Lee. Tournée europejskie było jednym z najważniejszych tras artysty i skończyło się za oceanem, gdzie Eros występował w piętnastu krajach latynoamerykańskich.

Po przyjeździe do Polski, Włoch zainicjował występ trio: Erosa Ramazzotti, Pino Daniele i Jovanotti. W listopadzie 1994 artysta został zaproszony do wystąpienia na żywo na koncercie MTV Awards w Berlinie.

W tym okresie Ramazzotti tworzy nowe przedsięwzięcie – „Radiorama” i podpisał kontrakt dyskograficzny z wytwórnią BMG International. Podczas lata 1995 Eros wziął udział w Summer Festival – muzycznym happeningu z takimi gwiazdami muzyki jak Rod Stewart, Elton John i Joe Cocker. 13 maja 1996 ukazał się album „Dove c’e musica”- pierwszy w pełni wyprodukowany przez artystę. Sprzedano ponad siedem milionów egzemplarzy tej płyty. Tournée europejskie, które towarzyszy wyjściu krążka, kończy się na kilka dni przed urodzeniem Aurory Sophie – córki Erosa i Michelle Hunziker. W następnych miesiącach napisał „That`s all I need to know” dla Joe Cocker`a.

W październiku 1997 wyszła płyta „Eros – Greatest Hits”. Eros skompletował szesnaście piosenek: część ze swej rockowej przeszłości, kilka największych przebojów i dwa utwory, które nie były jeszcze wydane.

W lutym 1998 rozpoczął tournée światowe do Południowej Ameryki, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Europy. Trwało ono osiem miesięcy. 24 kwietnia zostało przerwane ze względu na ślub Erosa i Michelle Hunziker, świętowany w Kościele Pałacu Odescalchi w Bracciano, niedaleko Rzymu. W maju Eros uczestniczył w koncercie „Pavarotti i Przyjaciele” w reżyserii Spike’a Lee, gdzie występował w duecie z Mistrzem Pavarotti – „Se bastasse una canzone”.

Nowy album „Eros live” wyszedł w końcu października. Artysta występował z Tiną Turner i Joe Cocker`em przy okazji koncertu Księcia Baviery. W marcu 1999 Eros Ramazzotti został nagrodzony w Hamburgu niemieckim Oskarem muzycznym L`Echo Award, w kategorii „Najlepszego artysty międzynarodowego”.

Przy końcu wieku pojawiły się nowe projekty Erosa. Powstały nowe biura „Radiorama”: studio nagrań i dwa studia postprodukcyjne. W nich odbywała się prezentacja nowego albumu Gianni Morandi „Come fa bene l`amore”, gdzie Eros był producentem i autorem tekstów i muzyki. W trakcie lata Eros wziął udział w kilku Festiwalach w Niemczech i międzyczasie przygotowując nowy album, który wyszedł w końcu roku 2000: Stilelibero. W 2013 roku wydał nowy singel pod tytułem „Un Ángel Como El Sol Tú Eres”.

Dyskografia

Włoski tytuł Hiszpański tytuł Rok
Noi Somos 2012
Ali E Radici Alas Y Raices 2009
2007
Calma Apparente Calma Aparente 2005
9 9 2003
Stilelibero Estilo Libre 2000
Eros Live 1998
Eros (Greatest Hits) 1997
Dove c’e musica Donde Hay Música 1996
Tutte storie Todo historias 1993
Eros in concert 1991
In ogni senso En Todos los Sentidos 1990
Musica e Musica és 1988
In certi momenti En ciertos momentos 1987
Nuovi eroi Heroes de hoy 1986
Cuori agitati 1985

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 33 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *