Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub


To już oficjalne! Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra właśnie powiedzieli sobie sakramentalne tak. Panna młoda specjalnie na tę okazję wybrała dość odważną kreację. Wyglądała rewelacyjnie.

Komarnicka i Klynstra występują razem w popularnym serialu „Na dobre i na złe”. Para w tajemnicy wzięła ślub. Zdjęciem z ceremonii aktorka pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku dopiero już po całym wydarzeniu. Fotografię podpisała jednoznacznie:

„Tak, wzięliśmy ślub! Wyślijcie dobrą myśl.”

Pod ślubnym zdjęciem od razu posypały się komentarze internautów z gratulacjami. A uzbierało się ich ponad 600. Wspólną fotografią pochwalił się również pan młody na swoim Instagramie. Naszą uwagę przykuła przede wszystkim oryginalna i dość odważna sukienka panny młodej, w której gwiazda wyglądała kwitnąco. Aktorka posługuje się teraz dwuczłonowym nazwiskiem: Komarnicka-Klynstra.

Gratulacje młodej parze złożyły już inne polskie gwiazdy, m.in.: Marta Kaczyńska, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Jacek Poniedziałek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!
źródło: plotek.pl oraz facebook.com
tagi: wyszła za mąż, jego żona

Biografia Emilii

Emilia Komarnicka-Klynstra (ur. 24 czerwca 1985 w Brzegu) – polska aktorka i wokalistka.

W roku 2008 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi[1]. Jest także absolwentką Państwowego Studium Choreograficznego[2].

Zadebiutowała w roku 2007 w serialu U Pana Boga w ogródku, gdzie w 5. odcinku wystąpiła w roli panny młodej[1]. W roku 2008 została laureatką XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (II Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Katariny w przedstawieniu Z życia marionetek)[1]. Wystąpiła w musicalu A Chorus Line we wrocławskim teatrze Capitol[2][3]. W latach 2008–2014 aktorka Teatru Wybrzeże w Gdańsku[4], od 2014 Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Redbada

Redbad Klijnstra-Komarnicki[3], uprzednio: Redbad Klynstra[a][4] lub Redbad Klijnstra (ur. 29 listopada 1969[1] w Amsterdamie) – polski aktor i reżyser, pochodzenia holendersko-fryzyjskiego, mieszkający i działający głównie w Polsce.

W 1994 ukończył studia aktorskie w PWST w Warszawie. W latach 2001–2006 był związany z Teatrem Rozmaitości w Warszawie. Od 2008 roku jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie. Jest twórcą festynu promującego kulturę holenderską „O Holender” odbywającego się rokrocznie w Warszawie (15 maja 2011[5], 19 maja 2012[6])[7]. Od maja 2013 prowadzi magazyn kulturalny Republika kultury na antenie stacji Telewizja Republika[8][9]. W listopadzie 2013 rozpoczął współpracę z telewizją internetową Foksal Eleven, dla której w dziale kultura prowadzi videoblog „Gadał dziad do obrazu”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 53 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *