Emilia Komarnicka i jej mąż spodziewają się dziecka


Emilia Komarnicka jest w ciąży! Gwiazda „Na dobre i na złe” i jej mąż, Redbad Klynstra już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Kiedy dziecko pary pojawi się na świecie? Już wiemy!

Informację o ciąży aktorki znanej przede wszystkim z serialu „Na dobre i na złe” potwierdził już menedżer gwiazdy. To oznacza, że para już niedługo przywita na świecie swoje wyczekiwane, pierwsze dziecko. Znamy już przybliżony termin porodu serialowej Agaty Woźnickiej!

– Przyszli rodzice spodziewają się dziecka w drugiej połowie roku – zdradził „Plotkowi” agent aktorki.

O ciąży 32-letniej Komarnickiej nieoficjalnie mówiło się już od stycznia 2018, gdy aktorka pokazała się w odsłaniającej brzuch bluzce. Plotki na temat jej ciąży roznieciła następnie Monika Zamachowska podczas wizyty pary w „Pytaniu na śniadanie”, gdy zapytała ich, czy następnym razem zobaczą się na chrzcinach. Doniesienia okazały się prawdą – Emilia i Klynstra, którzy w sierpniu wzięli sekretny ślub, rzeczywiście spodziewają się swojego pierwszego dziecka.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Emilii

Emilia Komarnicka-Klynstra (ur. 24 czerwca 1985 w Brzegu) – polska aktorka i wokalistka.

W roku 2008 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi[1]. Jest także absolwentką Państwowego Studium Choreograficznego[2].

Zadebiutowała w roku 2007 w serialu U Pana Boga w ogródku, gdzie w 5. odcinku wystąpiła w roli panny młodej[1]. W roku 2008 została laureatką XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (II Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Katariny w przedstawieniu Z życia marionetek)[1]. Wystąpiła w musicalu A Chorus Line we wrocławskim teatrze Capitol[2][3]. W latach 2008–2014 aktorka Teatru Wybrzeże w Gdańsku[4], od 2014 Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie[1].

Kilka słów z Wikipedii o Redbadzie

Redbad Klijnstra-Komarnicki[3], uprzednio: Redbad Klynstra[a][4] lub Redbad Klijnstra (ur. 29 listopada 1969[1] w Amsterdamie) – polski aktor i reżyser, pochodzenia holendersko-fryzyjskiego, mieszkający i działający głównie w Polsce.

W 1994 ukończył studia aktorskie w PWST w Warszawie. W latach 2001–2006 był związany z Teatrem Rozmaitości w Warszawie. Od 2008 roku jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie. Jest twórcą festynu promującego kulturę holenderską „O Holender” odbywającego się rokrocznie w Warszawie (15 maja 2011[5], 19 maja 2012[6])[7]. Od maja 2013 prowadzi magazyn kulturalny Republika kultury na antenie stacji Telewizja Republika[8][9]. W listopadzie 2013 rozpoczął współpracę z telewizją internetową Foksal Eleven, dla której w dziale kultura prowadzi videoblog „Gadał dziad do obrazu”.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 60 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *