Elżbieta Zapendowska i Andrzej Kruk rozstali się?


Zapendowska-KrukElżbieta Zapendowska (68 l.) zakończyła swój długoletni związek z Andrzejem Krukiem (48 l.)? – taką informację podaje dziennik „Fakt”.
Popularna nauczycielka śpiewu ze swoim partnerem dzieli życie od niemal 30 lat. Poznali się, gdy Andrzej był młodym chłopcem i śpiewał w chórkach u Ryszarda Rynkowskiego i Maryli Rodowicz. Ona robiła już wtedy karierę jako znana specjalistka od emisji głosu.
Dotąd wszystko układało się względnie dobrze – 48-latek był przewodnikiem i przyjacielem 68-letniej jurorki „Must be the music”. Zawoził ją na nagrania, do okulisty, późną nocą jeździł po papierosy na stację benzynową.
Ostatnio jednak coś się zmieniło…
Jak zdradza „Faktowi” znajoma Eli i Andrzeja, „para od dłuższego czasu nosiła się z decyzją o rozstaniu”. W końcu postawiła przysłowiową kropkę nad i.
„Stwierdzili, że przedłużanie tego związku nie ma sensu, że nie ma on przyszłości. Ale nie pokłócili się. Ich miłość przerodziła się w przyjaźń, a Andrzej nadal pomaga Eli. Wciąż łączy ich więź” – mówi informatorka tabloidu.
Co ciekawe, sama zainteresowana właśnie udzieliła wywiadu kolorowemu magazynowi, w którym… opowiada o związku z Andrzejem.
„Jest moim przewodnikiem, załatwiaczem i kierowcą. I chyba tworzymy dobry związek” – mówi Zapendowska na łamach „Vivy”. Pytana, czy niełatwo utrzymać związek z dużo młodszym facetem, odpowiada, że „nikogo nie trzyma na siłę”.
„Rozumiemy się, przyjaźnimy, jesteśmy do siebie przywiązani. (…) Andrzej opiekuje się mną.
źródło: pomponik.pl
Biografia Elżbiety
Elżbieta Zapendowska (ur. 11 maja 1947 w Głubczycach[1]) – polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu, a także osobowość telewizyjna. Jurorka programów telewizyjnych Polsatu: Idol (2002–2005), Jak oni śpiewają (2007–2009) i Must Be the Music. Tylko muzyka (od 2011).
W sezonie 1969 adeptka Państwowego Teatru Lalek w Wałbrzychu[2]. Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie[3]. Udzielała lekcji śpiewu m.in. Edycie Górniak, Małgorzacie Gadzińskiej, Violi Brzezińskiej, Maryli Rodowicz, Dorocie „Dodzie” Rabczewskiej, Ryszardowi Rynkowskiemu, Nataszy Urbańskiej, Katarzynie Zielińskiej, Marcie Moszczyńskiej, Robertowi Janowskiemu, Katarzynie Groniec, Marcie „Mandarynie” Wiśniewskiej, Meli Koteluk czy Łukaszowi Zagrobelnemu.
W 2008 była jurorem Międzynarodowego Festiwalu Carpathia[4].
Prowadziła klasę wokalu na warsztatach muzycznych m.in. w Muzycznej Owczarni w Jaworkach[5], w Końskich[6][7].
Programy telewizyjne
2002–2005: Idol – juror programu
2007–2009: Jak oni śpiewają – juror programu
od 2011: Must Be the Music. Tylko muzyka – juror programu
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)