Edyta Herbuś ma nowego partnera?


Edyta Herbuś (36 l.) zasugerowała, że nie jest już singielką! Celebrytka kilka miesięcy temu rozstała się z reżyserem teatralnym Mariuszem Trelińskim (55 l.), z którym przez kilka lat tworzyła dość burzliwy związek.
Od tego czasu tabloidy nieustannie przypisują Herbuś nowe związki.
Plotkowano m.in., że wróciła do byłego partnera, tancerza Tomasza Barańskiego.
Celebrytka nigdy nie potwierdziła tych rewelacji.
Co ciekawe, teraz w wywiadzie zasugerowała, że obecnie jest w związku!
Na pytanie, czy życie singielki jeszcze jej się nie znudziło, odpowiedziała:
„Lubię swoją codzienność, bo żyję z pasją i każdy dzień przynosi mi radość. Poza tym, kto powiedział, że jestem singielką?” – wyznała Edyta „Twojemu Imperium”.
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak
Kilka słów z Wikipedii o Edycie
Edyta Herbuś (ur. 26 lutego 1981 w Kielcach) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, aktorka niezawodowa.
Trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych i dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Zyskała popularność po występach w programie Taniec z gwiazdami emitowanym w TVN. W 2008 w parze z aktorem Marcinem Mroczkiem wygrała drugi Konkurs Tańca Eurowizji.
W wieku dziewięciu lat zaczęła uczęszczać do szkoły tańca Step by Step w Kielcach[1][3]. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych i wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich[1].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz