Edyta Herbuś i jej partner rozstali się?


To prawdopodobnie definitywny koniec związku Edyty Herbuś (36 l.) i jej partnera Mariusza Trelińskiego (55 l.)! Aktorka opublikowała wymowny wpis, w którym odnosi się do kwestii ich rozstania.

Para związała się ze sobą kilka lat temu. Ich związek od początku budził sporo emocji i to nie tyle ze względu na różnicę wieku. Nie brakowało bowiem opinii, że ich miłość jest swego rodzaju mezaliansem.

Oni jednak zdawali się nie przejmować kąśliwymi opiniami. Kiedy pojawiali się razem na imprezach, bez skrępowania okazywali sobie czułości.

Niedawno, ku zaskoczeniu wielu gruchnęła wiadomość, że para rozstała się. Co więcej, media dowiedziały się, że Mariusz znalazł już sobie nową „muzę”, niejaką Sarę Faraj.

Nie wiadomo, czy ona była przyczyną rozpadu związku, jednak pewne jest, że Herbuś i Treliński zakończyli swoją relację definitywnie.

Potwierdziła to sama zainteresowana, publikując wymowny post na Instagramie.

„(…) Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę na kolejny etap życia, to można pożegnać się zachowując wzajemny szacunek, wrażliwość i empatię. Przecież każde serce to wie…” – napisała.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć, aby w końcu znalazła tego „jedynego”!
źródło: pomponik.pl

Biografia Edyty

Edyta Herbuś (ur. 26 lutego 1981 w Kielcach) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, aktorka, zwyciężczyni 2. Konkursu Tańca Eurowizji w 2008 roku, gdzie reprezentowała Polskę w parze z Marcinem Mroczkiem.

Odbyła dwuletnie studium charakteryzacji i wizażu teatralno–filmowego[1][2]. W wieku dziewięciu lat zaczęła uczęszczać do szkoły tańca Step by Step w Kielcach[1][3].

Posiada najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych i wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich[1].

W 2004 zdobyła tytuł pierwszej wicemiss w polskiej edycji konkursu o tytuł Miss Hawaiian Tropic (Tropic Beauty)[4][1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Mariusza

Mariusz Treliński (ur. 28 marca 1962 w Warszawie) – polski reżyser operowy, filmowy i teatralny, dyrektor artystyczny Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

Studiował reżyserię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Zadebiutował w 1987 filmem telewizyjnym Zad wielkiego wieloryba według scenariusza napisanego wspólnie z Januszem Wróblewskim. Jego kolejny film Pożegnanie jesieni’ (1990), adaptacja powieści Stanisława Ignacego Witkiewicza, miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji i przyniósł reżyserowi m.in. Nagrodę Przewodniczącego Komitetu Kinematografii za debiut reżyserski. Za swój kolejny film – Łagodna według opowiadania Fiodora Dostojewskiego (1995) otrzymał nagrodę dziennikarzy na 20. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W 2000 nakręcił Egoistów. W latach 1989–1991 był członkiem Komitetu Kinematografii.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 134 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *