Edyta Herbuś i jej chłopak są po ślubie?

Edyta Herbuś (37 l.) zaskoczyła wszystkich i na festiwalu filmowym w Gdyni pierwszy raz pojawiła się oficjalnie ze swoim chłopakiem, byłym Doroty Gardias (36 l.). To jednak nie wszystko, czym zaskoczyli zebranych. Na ich palcach lśniły złote obrączki! Teraz przyszedł czas także na kolejne zmiany w ich wspólnym życiu.
Przez jej życie przewinęło się wielu facetów, ale związki te kończyły się fiaskiem. Dlatego fani gwiazdki podeszli sceptycznie do kolejnego jej zauroczenia, choć wybór partnera był nieoczywisty.
Po pewnym czasie okazało się, że Edyta spotyka się z byłym partnerem pogodynki, Doroty Gardias, z którą ma córkę Hanię (5 l.). Piotr Bukowiecki, producent telewizyjny, zawrócił w głowie nie tylko Dorocie, ale i Edycie.
Zdobył jej serce na tyle, że Edyta przyjęła jego oświadczyny. Para zaskoczyła wszystkich, chwaląc się obrączkami podczas pierwszego oficjalnego wyjścia.
Nie wiadomo gdzie i kiedy zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, ale wiadomo, że celebrytka zamieszkała z Piotrem i jego synem z innego związku, gdyż jeszcze przed związkiem z Gardias, Bukowiecki był związany z Karoliną Rosińską (44 l.), z którą ma syna Melchiora (10 l.) i córkę Vivian (11 l.).
Wygląda na to, że Herbuś na dobre kontakty ze wszystkimi dziećmi swojego wybranka i spełnia się w roli macochy. Ciekawe, czy świeżo upieczeni małżonkowie doczekają się wspólnych pociech.
Wówczas będą mogli pochwalić się naprawdę wesołą i liczną gromadką!

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Edycie
Edyta Herbuś (ur. 26 lutego 1981 w Kielcach) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, aktorka i osobowość telewizyjna.
Trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych i dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Zyskała popularność po występach w programie Taniec z gwiazdami emitowanym w TVN. W 2008 w parze z aktorem Marcinem Mroczkiem wygrała drugi Konkurs Tańca Eurowizji.
W wieku dziewięciu lat zaczęła uczęszczać do szkoły tańca Step by Step w Kielcach[1][3]. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych i wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich[1].
W 2004 zdobyła tytuł pierwszej wicemiss w polskiej edycji konkursu o tytuł Miss Hawaiian Tropic (Tropic Beauty)[4][1]. W tym samym roku została laureatką konkursu talentów na Miss Hawaiian Tropic International 2004 w USA. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o ślubach
Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.
W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz