Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są razem?


Edyta Górniak ma nowego chłopaka. Wokalistka spotyka się z przystojnym piłkarzem, z którym po raz pierwszy pokazała się na urodzinach swojego syna, Allana.
Wokalistka pojawiła się w towarzystwie nowego partnera na 15. urodzinach swojego syna, Allana Krupy. Choć o romansie Górniak i Mazurkiewicza mówiło się już od stycznia 2019 roku, dopiero teraz do sieci trafiły ich pierwsze wspólne zdjęcia. Fani wokalistki zastanawiają się, kim jest przystojniak, z którym przez cały wieczór Edyta trzymała się za ręce. Co ciekawe, jeszcze niedawno, bo na początku marca, gwiazda zapierała się, że nie szuka nowego faceta. Opublikowała nawet oświadczenie na Facebooku, w którym ucięła plotki na temat swojego domniemanego romansu. Dlaczego mimo to, uległa urokowi atrakcyjnego piłkarza?
Tomasz dużo podróżuje, prowadzi, aktywny tryb życia i podobnie jak Edyta, jest singlem – zakończył swój poprzedni związek, z którego ma dwie córki.
„Jest odpowiedzialny, oddany swoim córkom. Każde rozstanie z nimi bardzo przeżywa. O sobie mówi: jestem przede wszystkim ojcem…” – mówi osoba z otoczenia Górniak.
Nowy chłopak Edyty na co dzień mieszka w Sopocie. Być może to właśnie dlatego, wokalistka zdecydowała się zorganizować urodziny syna w jednej z nadmorskich knajp.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Tomaszu
Tomasz Mazurkiewicz (ur. 23 listopada 1981 w Sopocie) – polski piłkarz grający na pozycji pomocnika.
Rozegrał 16 meczów ligowych, strzelając w nich jednego gola (stan na 5 grudnia 2006). Jego debiut w I lidze miał miejsce w dniu 18 marca 2000 roku w meczu pomiędzy drużynami Legii Warszawa i Amiki Wronki, wygranym przez drużynę z Warszawy 2:0. Występował w klubie z Gdyni od lipca 2006 roku do czerwca 2009 r. W 2011 roku Mazurkiewicz grał w I-ligowym GKS Katowice[1]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Edycie
Edyta Anna Górniak (ur. 14 listopada 1972 w Ziębicach[1]) – polska piosenkarka[2], kompozytorka, autorka tekstów, producentka[6], reżyserka[7], aktorka musicalowa i osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[8] oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP[9][10]. Honorowa obywatelka gminy Ziębice[11] oraz Honorowy Ambasador Stolicy Polskiej Piosenki Opole[12].
Debiutowała jako aktorka musicalowa na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu Metro, wystawianym w teatrze Studio Buffo oraz na Broadwayu. W 1994, reprezentując Polskę z piosenką „To nie ja!”, zajęła drugie miejsce w finale 39. Konkursu Piosenki Eurowizji. Od tamtej pory wydała siedem albumów studyjnych: Dotyk (1995), Edyta Górniak/Kiss Me, Feel Me (1997)[13], Perła/Invisible (2002), E·K·G (2007) i My (2012), a także jeden album koncertowy pt. Live ’99 (1999) i jeden świąteczny pt. Zakochaj się na Święta w kolędach (2008). Za sprzedaż płyt otrzymała jedną poczwórnie platynową płytę, dwie platynowe i jedną złotą. Dzięki singlowi „One & One” z 1999 trafiła na listę European Radio Top 50 pisma „Music & Media” (uplasowała się na 28. miejscu[14]), zostając pierwszym polskim wokalistą, który tego dokonał[15]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz