Edyta Górniak i Piotr Schramm rozstali się


gorniak-schrammOd kilku tygodni w mediach pojawiały się informacje o kolejnym kryzysie w związku Edyty Górniak i Piotra Schramma. Tabloidy spekulowały nawet, że gwieździe zawrócił w głowie młodszy od niej producent muzyczny i to za jego sprawą zdecydowała się ona na niedawne odmłodzenie wizerunku. Górniak szybko zdementowała plotki o samym romansie, jednak unikała wypowiedzi na temat swojego związku. Teraz wiemy już, że gwiazda oficjalnie rozstała się z przystojnym prawnikiem po prawie 4 latach związku. Na profilu diwy na Facebooku pojawiło się właśnie oficjalne oświadczenie w tej sprawie.
„Szanowni Państwo, Pragnę poinformować, iż oficjalnie zakończył się związek mój z Piotrem Schrammem. Oświadczenie to służyć ma ukróceniu wszelkich spekulacji i interpretacji Naszej decyzji.
Na przestrzeni ostatniego roku relacja Nasza przekształcała się. Uczucie moje wygasło, pozostawiając miejsce czystej Przyjaźni. Pomimo, iż w sytuacji tej, powzięliśmy decyzję o podjęciu własnych dróg życiowych, darzymy się wzajemną życzliwością, zaufaniem i wdzięcznością. Dobre relacje Nasze, oraz pełny wzajemny szacunek, pozwalają nam na kontynuowanie wspólnej pracy zawodowej przy projektach specjalnych. Obserwując zainteresowanie Mediów moim życiem osobistym, w tym również tematem Naszej 4 letniej relacji z Piotrem; obserwując także próby rozwinięcia tego tematu o własne, nieprawdziwe wątki pragniemy poinformować, iż rozstanie Nasze przebiegło w zgodzie i za obopólnym zrozumieniem. Bardzo proszę o nie wykorzystywanie tematu Naszego rozstania w celu podniesienia wskaźników sprzedaży i na pożytek kreowania sztucznego zainteresowania odbiorców tematem życia osobistego, ponad moje życie zawodowe. Będą wdzięczna za okazanie wobec Nas obojga szacunku i zrozumienia przez Media” – napisała Edyta.
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz