Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zaręczą się na Święta?


Edyta Górniak od kilu miesięcy jest szaleńczo zakochana. Jej nowym wybrankiem jest Mateusz Zalewski – 34-letni biznesmen i kierowca rajdowy. Para spotyka się od wakacji, ale okazuje się, że już powoli myśli o dalszej wspólnej przyszłości. Czy to znaczy, że Górniak i Zalewski zaręczą się jeszcze w tym roku?
Pod koniec wakacji artystka potwierdziła, że spotkała mężczyznę, na którego może liczyć i przy którym ponownie zapragnęła być matką. Zalewski zdaje się być wyborem Górniak na dłużej. Nic dziwnego, w końcu parę łączy naprawdę sporo. Rajdowiec, tak jak Edyta, uwielbia podróże i zwierzęta. Mateusz rozkochał w sobie artystkę do tego stopnia, że Górniak postanowiła nawet przenieść się z powrotem z Los Angeles do Polski. W najbliższych tygodniach nie będzie jednak miała jednak zbyt dużo czasu dla swojego ukochanego. Czekają ją bowiem trasa koncertowa, z którą wystąpi w 18 polskich miastach. Jak się jednak okazuje, na koniec roku gwiazdę może czekać bardzo miła niespodzianka. Jaka?
Wśród znajomych Edyty Górniak ma krąży ponoć plotka, że jeśli związek z Zalewskim przetrwa jej trasę koncertową, to może się nawet skończyć zaręczynami! Te wybranek wokalistki ma podobno planować na najbliższe święta! Tak przynajmniej donosi źródło dziennika Fakt:

Edyta obiecała Mateuszowi, że wynagrodzi mu rozłąkę w grudniu, gdy skończy jeździć po Polsce. Zasugerowała nawet, że jeśli wkrótce na jej palcu zabłyśnie pierścionek zaręczynowy, to w przyszłym roku, już jako narzeczona, będzie miała dla niego więcej czasu. Jej marzeniem są zaręczyny w Boże Narodzenie, w obecności najbliższych.

Jak się okazuje, sam Zalewski nie wyklucza takiego scenariusza. I choć podobno chciałby poprosić Górniak o rękę, to jednak póki co nie wybrał jeszcze daty potencjalnych zręcznym.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Edycie
Edyta Anna Górniak (ur. 14 listopada 1972 w Ziębicach[1]) – polska piosenkarka[2], kompozytorka, autorka tekstów, producentka[6], reżyserka[7], aktorka musicalowa i osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[8] oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP[9][10]. Honorowa obywatelka gminy Ziębice[11] oraz Honorowy Ambasador Stolicy Polskiej Piosenki Opole[12].
Debiutowała jako aktorka musicalowa na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu Metro, wystawianym w teatrze Studio Buffo oraz na Broadwayu. W 1994 została wybrana przez Telewizję Polską na pierwszą w historii reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji; z utworem „To nie ja!” zajęła drugie miejsce w finale 39. konkursu, osiągając najwyższy wynik w historii polskich startów w widowisku oraz jedno z najlepszych wśród debiutujących w konkursie nadawców publicznych.
Po udziale w Eurowizji wydała debiutancki album studyjny zatytułowany Dotyk, który ukazał się w 1995 w multiplatynowym nakładzie pół miliona egzemplarzy. W 1997 rozpoczęła karierę międzynarodową, wydała swój drugi album studyjny i pierwszy anglojęzyczny, zatytułowany Edyta Górniak, sprzedany w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy na świecie[13]. Album uzyskał status platynowej płyty w Polsce i pojawił się na europejskich listach sprzedaży: w Norwegii (13. miejsce), Szwecji (18. miejsce), Finlandii (22. miejsce) i Szwajcarii (40. miejsce). Dzięki singlowi „One & One” trafiła na listę European Radio Top 50 pisma „Music & Media” (uplasowała się na 28. miejscu[14]), zostając pierwszym polskim wokalistą, który tego dokonał[15]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o zaręczynach
Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między mężczyzną i kobietą, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi; występująca w różnych kulturach, religiach i systemach prawnych. W niektórych okresach historycznych i społecznościach funkcjonowały zaręczyny jednostronne, podczas których przyrzeczenie składała jedna osoba[1]. Zaręczyny są w pewnych kulturach połączone z ofiarowaniem kobiecie przez mężczyznę pierścionka zaręczynowego, który w niektórych religiach powinien zostać wcześniej pobłogosławiony przez kapłana lub rodziców[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org