Ed Sheeran i Athina Andrelos rozstali się


Sheeran AndrelosEd Sheeran (24 l.) rozstał się ze swoją dziewczyną, Athiną Andrelos.
Wokalista, który z powodzeniem robi światową karierę, niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym.
Niewiele osób wiedziało na przykład, że Sheeran miał dziewczynę!
Gwiazdor przyznał się do tego dopiero gdy… zerwał z nią.
W wywiadzie radiowym zdradził, że od niedawna jest singlem.
„Przez ostatni rok nie byłem sam, miałem dziewczynę. Niedawno jednak się rozstaliśmy” – powiedział.
„W zasadzie pierwszy raz o tym mówię publicznie” – dodał.
Amerykańskie media dowiedziały się, że była ukochana wokalisty pracuje dla Jamiego Olivera.
Para unikała wspólnych wyjść, jednak dziewczyna nie omieszkała pochwalić się słodkimi zdjęciami z ukochanym na Instagramie.
Teraz Ed oficjalnie jest znów do wzięcia.
źródło: pomponik.pl
Biografia Eda
Ed Sheeran, właśc. Edward Christopher Sheeran (ur. 17 lutego 1991 w Hebden Bridge[1][2][3]) – brytyjski wokalista, autor tekstów i producent.
Początki kariery
Już w młodym wieku Sheeran pisał pierwsze teksty piosenek oraz nauczył się grać na gitarze. W 2005 roku zaczął nagrywać pierwsze utwory, trzy lata później przeniósł się do Londynu, by móc dalej rozwijać karierę muzyczną. W tym czasie wydał trzy EP-ki: The Orange Room, Ed Sheeran i Want Some?. W 2009 roku zagrał 312 koncertów, chcąc pobić wynik 200 koncertów Jamesa Morrisona. W tym samym roku ukazał się jego kolejny mini-album, zatytułowany You Need Me. W kolejnym roku wokalista nagrał trzy nowe minikrążki: Loose Change, Songs I Wrote with Amy oraz Live at the Bedford. Na początku 2011 roku wydał swój ósmy EP, zatytułowany No. 5 Collaborations Project, którym zdobył uwagę szerszej publiczności. Trzy miesiące później Sheeran podpisał kontrakt z wytwórnią Asylum/Atlantic Records, pod szyldem której ukazały się jego kolejne EP-ki: One Take EP, iTunes Festival: London 2011 Performance EP, Thank You EP, The Slumdon Bridge (nagrana we współpracy z Yelawolfem) oraz iTunes Festival: London 2012 Performance EP.
2011–2013: +
Popularność przyniósł mu wydany w czerwcu 2011 roku pierwszy singel „The A Team”, który zadebiutował na trzecim miejscu brytyjskiej listy przebojów. Na fali sukcesów singli „The A Team” i „Lego House” jego debiutancki album, zatytułowany +, uzyskał w kraju status czterokrotnej platynowej płyty, rozchodząc się w ponad 1,2 miliona egzemplarzy[4]. W 2012 roku zdobył dwie nagrody Brit Awards w kategoriach Najlepszy artysta oraz Najlepszy przełomowy wykonawca, a za utwór „The A Team” otrzymał nagrodę Ivor Novello Awards. 29 października 2012 roku swoją premierę miała piosenka „Little Things” brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction, którą napisał Sheeran w wieku 16 lat. Wcześniej wokalista stworzył też utwory „Moments” i „Over Again”, które także znalazły się w repertuarze zespołu. 13 marca 2013 Ed wyruszył wraz z Taylor Swift w jej trasę koncertową promującą płytę pt. Red.
Od 2014: x
W 2013 Sheeran wykonał piosenkę „I See Fire” napisaną i nagraną w celu promocji filmu Hobbit: Pustkowie Smauga. W 2014 roku ukazał się jego nowy krążek zatytułowany X, na którym znalazło się dwanaście utworów, w tym single „Sing”, „Don’t” i „Thinking Out Loud”. Rozszerzona wersja płyty została wzbogacona o pięć nowych piosenek, m.in. o singiel „I See Fire”. W sierpniu wokalista wyruszył w trasę koncertową promującą płytę.
W styczniu 2015 roku zdobył nominację do Nagród Brytyjskiego Rynku Fonograficznego w czterech kategoriach: Teledysk roku brytyjskiego wykonawcy i Brytyjski singiel roku (za utwór „Thinking Out Loud”), a także Brytyjski album roku według MasterCard (za płytę X) i Brytyjski artysta roku[5][6], za wygraną w których ostatecznie otrzymał dwie statuetki[7][8]. Oprócz tego, podczas gali, zorganizowanej 25 lutego w O2 Arena, zaśpiewał utwór „Bloodstream”[9][10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz