Dowbor sprawdza SMS-y Koroniewskiej?


dowbor-koroniewskaDwa lata temu na „idealnym” na pozór związku Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej pojawiły się poważne rysy. Prezenter zakochał się w dziewczynie z Krakowa i zerwał z Joanną. Z czasem, gdy zrozumiał że skandal zaszkodził jego wizerunkowi, przemyślał sprawę i uznał, że Koroniewska jest jednak kobietą jego życia. Nie było mu łatwo przekonać ją, że nigdy jej już nie zdradzi, jednak wreszcie się udało. Niestety, jak donosi tygodnik Rewia, zaufania nie dało się do końca odbudować.

Maciek obawia się ponoć, że partnerka może mu się odpłacić tym samym.

Potrafi nawet sprawdzać jej SMS-y i wypytywać, od kogo je dostaje – ujawnia w Rewii znajomy pary.

Sytuacji nie poprawia fakt, że Koroniewska jest ostatnio ciągle w rozjazdach. Wkrótce wybiera się na Wyspy Kanaryjskie, gdzie odbędzie się sesja fotograficzna dla radia RMF FM, w którym aktorka prowadzi swój program.

Dowbor nie jest tym zachwycony, zwłaszcza, że dotąd uważał Wyspy Kanaryjskie za ich wspólne magiczne miejsce. Właśnie tam, na wakacjach dwa lata temu ratowali swój związek.

Prezenter zdaje sobie sprawę, że jego ukochana podoba się mężczyznom, a z wiekiem staje się coraz bardziej atrakcyjna – komentuje tabloid. W dodatku niedawno pokonała chorobę i znów tryska energią. Nie musi już brać leków na tarczycę i na nowo cieszy się życiem.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 6 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *