Dorota Szelągowska i jej nowy partner zamieszkali razem?


Dorota SzelagowskaDorota Szelągowska ma za sobą trzy rozwody. Niedawno media obiegła wieść, że prezenterka jest zakochana. Jej nowym wybrankiem ma być mężczyzna z branży telewizyjnej. Teraz jeden z tygodników przekonuje, że para zamieszkała razem.

Gdy miała 20 lat, po raz pierwszy wyszła za mąż,. I to właśnie z tego pierwszego związku ma syna, 20-letniego dziś Antoniego. Jej relacja z ojcem pierworodnego nie przetrwała próby czasu, lecz Dorota wcale się nie zniechęcała. Oddała swoje serce Adamowi Sztabie, za którego wyszła w 2013 roku, po 11 latach związku.

Lecz i to małżeństwo rozpadło się. Dorota i Adam rozstali się trzy miesiące po ślubie, a do rozwodu doszło w 2015 roku.

Z kolei w 2017 roku Szelągowska poślubiła Michała Wawrę. Wydawało się, że to już ten jedyny! Rok po ślubie para powitała na świecie córeczkę, Wandę. A potem, w 2019 roku, media obiegła niespodziewana wieść o rozstaniu prezenterki z trzecim mężem.

Kilka tygodni temu Dorota i Michał oficjalnie zakończyli swój związek. Sąd orzekł rozwód.

Natomiast wiele wskazuje na to, że Szelągowska jest zakochana. Jej nowym wybrankiem ma być ktoś z branży telewizyjnej. Takie głosy chodzą już od jakiegoś czasu, a teraz potwierdza je „Rewia”.

Gwiazda ma już nowego partnera! Wiadomo tylko, że to ceniony producent telewizyjny. Na dobre podbił jej serce. Ponoć nawet wprowadził się już do jej mieszkania
– czytamy w tygodniku.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Dorocie

Dorota Szelągowska (ur. 26 września 1980 w Trypolisie[1]) – polska prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz.
Urodziła się w Trypolisie w Libii w 1980, gdzie do jesieni 1981 mieszkała z rodziną[2]. Po powrocie do Polski jej rodzice rozwiedlii się[2], wychowywała ją mama Katarzyna Grochola i babcia Lidia[3].

Jest absolwentką Spolecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5 w Milanówku. Studiowała dziennikarstwo i stosowane nauki społeczne, jednak żadnego kierunku nie ukończyła[4].

W 1998 została prowadzącą program młodzieżowy TVP1 Rower Błażeja, którego później była wydawcą[5]. Była felietonistką magazynów „Malemen”, „Pani”, „Olivia” i „Polska The Times”[1]. Współpracowała z TVN przy produkcji programów rozrywkowych Moja krew i Taniec z gwiazdami[5] oraz programu śniadaniowego Dzień dobry TVN. Pracowała także przy produkcji teledysków kilku artystów, takich jak Dorota Miśkiewicz czy Tomasz Makowiecki. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 53 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *