Dorota Szelągowska i jej partner spodziewają się dziecka


Dorota SzelagowskaDorota Szelągowska (36 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Tę wspaniałą informację potwierdziła szczęśliwa przyszła babcia…
Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że była żona Adama Sztaby spodziewa się dziecka.
Szelągowska po rozwodzie z muzykiem jeszcze pilniej zaczęła strzec swojego życia prywatnego.
Wiadomo było, że długo nie była singielką, bo u jej boku pojawił się nowy partner.
Córka pisarki nie chciała jednak zdradzić, kim jest jej wybranek.
Wygląda jednak na to, że połączyło ich coś naprawdę wyjątkowego, bo para spodziewa się właśnie pierwszego wspólnego dziecka.
„Jeśli wierzyć doniesieniom przyjaciół prezenterki, szykują się zmiany w jej życiu. Dorota podobno spodziewa się dziecka” – doniosło „Na Żywo”.
Sama zainteresowana konsekwentnie nie komentuje tych rewelacji, ale na szczęście zrobiła to za nią jej gadatliwa mama!
„Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa” – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” Grochola (60 l.).
Przypomnijmy, że Szelągowska ma już 16-letniego syna Antka, dla którego przez wiele lat ojczymem był Sztaba.
źródło: pomponik.pl
Biografia Doroty
Dorota Szelągowska (ur. 26 września 1980 w Trypolisie[1]) – polska dziennikarka, scenarzystka i projektantka wnętrz.
Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998 roku, kiedy to została prowadzącą program młodzieżowy Rower Błażeja w TVP1, którego później była wydawcą[2]. Potem prowadziła m.in. Polskie lato w TVP1, Pytanie na śniadanie[2] w TVP2 i Dietosferę[2] w Kuchni TV. W kolejnych latach była gospodarzem programów Dach nad gwiazdami, Hotelove oraz Domy gwiazd w telewizji Domo+[3][4].
Prowadziła też jednoodcinkowe programy, w tym m.in. Weekendowe metamorfozy Doroty oraz Wielkanocne metamorfozy Doroty[5]. Od 2014 prowadzi swój własny program pt. Dorota Was urządzi w stacji TVN Style. Od 2016 roku jest gospodynią programów Polowanie na kuchnie w TVN Style oraz Polowanie na mieszkanie w TVN.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Grocholi
Katarzyna Grochola (ur. 18 lipca 1957 w Krotoszynie) – polska pisarka i dziennikarka[1].
Jest córką polonistki i prawnika. Ukończyła VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Zanim zajęła się literaturą pracowała jako salowa, konsultantka w biurze matrymonialnym, pomocnik cukiernika.
Współpracowała m.in. z czasopismami „Jestem” i „Poradnik Domowy”. Była współautorką scenariusza serialu M jak miłość[2].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz