Dorota Gardias i Dariusz Pachut są razem


Dorota Gardias ze związku z producentem telewizyjnym Piotrem Bukowieckim doczekała się córki Hani. Jednak uczucie między partnerami szybko wygasło. Później żaden mężczyzna nie zagrzał miejsca w sercu pięknej pogodynki na dłużej. Do czasu. Gwiazda TVN właśnie ogłosiła, że jest ponownie zakochana. Jako dowód opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Kim jest i czym się zajmuje tajemniczy mężczyzna? Zobacz, jak wygląda nowy ukochany Doroty Gardias.
Do tej pory tożsamość nowego partnera Doroty Gardias pozostawała tajemnicą. Jednak to już przeszłość. Gwiazda TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie swojego nowego wybranka serca. A jest nim sportowiec Dariusz Pachut.
„Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie”, podpisała zdjęcie prezenterka pozując w objęciach ukochanego.
Również sportowiec wstawił na swój profil na Instagramie fotografię z ukochaną.
„Sportowe świry… a to dopiero początek…”, napisał Dariusz Pachut.
Z obu zdjęć wynika, że para aktualnie przebywa w Szklarskiej Porębie rozkoszując się zimą w swoim towarzystwie. Pod postami w sekcji komentarzy natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów dla zakochanych. Fani oraz zaprzyjaźnione gwiazdy życzyli ogromu miłości i szczęścia.
Dariusz Pachut ma 36 lat. Z zamiłowania jest sportowcem. Ponadto jest instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jego wielką pasją jest sport. Interesuje się wspinaczką górską, kajakarstwem górskim, raftingiem, kanioningiem, wspinaczką lodową, nurkowaniem oraz skokami ze spadochronem. Do internetu często wstawia zdjęcia z idealnie wyrzeźbioną sylwetką. Dzięki półnagim fotografiom wiemy, że mężczyzna jest posiadaczem licznych tatuaży.
Oprócz sportu Dariusz Pachut pasjonuje się podróżami. Na swoim koncie ma kilkanaście odwiedzonych krajów. „Uzależniony od endorfin. Cały czas w działaniu. Chcę Wam pokazać miejsca w Polsce i na świecie, gdzie byłem, będę i będziemy razem”, można przeczytać na profilu sportowca na Instagramie. Przy takim stylu życia, jaki prowadzi mężczyzna o nudzie w związku nie ma mowy.

źródło: viva.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Dorocie Gardias
Dorota Gardias primo voto Skóra (ur. 22 czerwca 1980[2][3][4] w Tomaszowie Lubelskim[5]) – polska fotomodelka, dziennikarka i prezenterka pogody kanałów Grupy TVN.
Ma dwóch braci, Kamila i Michała. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim[6] oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury[5]. Śpiewała w zespole Quantes wraz ze swoim ojcem.
Startowała w wielu konkursach piękności. W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. Na swoim koncie ma też tytuły: Miss Tomaszowa Lubelskiego[5], Miss Chmielaków[5], Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996[5], Miss Lata Zamojszczyzny 1998[5], Miss Polonia Roztocza 1999[5] i Miss Dziennika Wschodniego[5]. Startowała również w konkursie Miss Polonia 1999[7]. Ma 174 cm wzrostu, a jej wymiary to: 85-62-85 cm[8].
Znalazła się na okładkach magazynów, takich jak „Neo+” (w sesji promującej grę rpg Dragon Age: Początek), „CKM”[9], „Cosmopolitan”, „Twój Styl” (w sesji topless) czy „Moda & Styl”. W sierpniu 2010 wystąpiła w sesji zdjęciowej do magazynu „Wysokie Obcasy Extra”, inspirowanej sesją Lady Gagi zrobioną przez Davida LaChapelle[10].
Ponadto wzięła udział w kampanii reklamowej piwa Redd’s pt. „Babski Wieczór? Tylko z Redd’s!”[11] oraz w reklamie gry Dragon Age: Początek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz