Dominika Kluźniak i Karol Pocheć są po ślubie?


Plotka głosi, że aktorka bez rozgłosu poślubiła partnera.
Odkąd gwiazda serialu „M jak Miłość” związała się z Karolem Pocheciem (36 l.), aktorem Teatru Narodowego, tryska szczęściem i pewnością siebie. Jakby obecność nowego partnera u boku pozwoliła aktorce na nowo odkryć w sobie kobiecość i znów cieszyć się życiem.
Narodziny wspólnej córki bardziej scementowały ich miłość. A teraz mówi się, że para bez rozgłosu wzięła ślub.
Dominika Kluźniak (36 l.) długo nie mogła ułożyć sobie życia po traumatycznym rozstaniu z aktorem Bartoszem Głogowskim, z którym ma córkę Julię (12 l.).
W wywiadzie wyznała, że żeby wyjść na prostą, korzystała z pomocy psychoterapeuty. Ale nowa miłość na pewno nie była bez znaczenia!
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż
Biografia Dominiki
Dominika Kluźniak (ur. 10 lipca 1980 we Wrocławiu) – polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa.
W 2003 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od tego czasu jest związana z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. W 2007 zagrała tam Pippi w „Pippi Pończoszanka” w warszawskim Teatrze Dramatycznym, za co została nagrodzona Felixem Warszawskim i Nagrodą im. Aleksandra Zelwerowicza za sezon 2007/2008 – przyznawaną przez redakcję miesięcznika „Teatr”. Ponadto nagradzana Felixem Warszawskim za grę w „Obsługiwałem angielskiego króla” i „Sztuka bez tytułu”. Od sezonu 2010/2011 gra również na scenie Teatru Narodowego w Warszawie.
Matka dwóch córek[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Karola
Karol Pocheć jest utalentowanym aktorem, który rzemiosło artystycznie szlifował w Studio LART i w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2007 roku. W tym samym czasie rozpoczął współpracę z Teatrem Narodowym.
Aktor grał w serialach takich jak: Na dobre i na złe, Egzamin z życia, Samo życie.
Na swoim koncie ma również role w filmach: Obława, Norbert Juras i syn, Zuzanna.
Podkładał dubbing do: Percy Jackson: Morze potworów, hobbit: Pustkowie Smauga, Epoka Lodowcowa IV: Wędrówka Kontynentów.
źródło: mowimyjak.se.pl

Dodaj komentarz