Dominika Gawęda i jej mąż w podróży poślubnej


Dominika Gawęda (32 l.) w lipcu wyszła za mąż. Teraz gwiazda zdecydowała podzielić się z fanami zdjęciami z podróży poślubnej!

Wakacje w 2017 roku obfitowały w śluby polskich gwiazd. Na powiedzenie sobie sakramentalnego „Tak” zdecydowały się m.in. Ania Starmach (30 l.), Lara Gessler (28 l.), Agnieszka Radwańska (28 l.) czy właśnie Gawęda.

Ta ostatnia poślubiła gitarzystę zespołu Pectus, a uroczystość odbyła się w przepięknym dworku między Warszawą a Łodzią. Mimo że ślub odbył się w lipcu, małżonkowie na podróż poślubną zdecydowali się dopiero teraz.

Na miejsce wypoczynku wybrali Malediwy, ostatnio bardzo modne wśród gwiazd. Wokalistka nie omieszkała pochwalić się kilkoma zdjęciami z tego raju na ziemi.

Przy okazji wraz z mężem mogła uciec od chłodnych dni, które są coraz mocniej odczuwalne w Polsce. Pod jednym z publikowanych zdjęć gwiazda napisała:

„Cześć Kochani! Jestem teraz na niewielkiej wyspie, którą otacza lazurowy ocean indyjski…W powietrzu unosi się słodki zapach kwiatów, wilgotnej ziemi, przypraw, kadzideł… Odkrywam nowe smaki i chłonę wszystkie niesamowite zapachy…Prosto z Malediwów wysyłam Wam dużo słońca i dobrej energii”.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Dominice

Dominika Gawęda-Szczepanik (ur. 30 kwietnia 1985 w Bielsku-Białej[1]) – polska piosenkarka, wokalistka zespołu Blue Café.

W 2002 roku wygrała jeden z odcinków Drogi do Gwiazd. W 2004 roku w eliminacjach do programu Idol przeszła do drugiego etapu, ale nie zakwalifikowała się do półfinałów. Brała udział w programie Szansa na sukces, niedługo potem, tj. 1 stycznia 2006 roku, zostałą nową wokalistką grupy Blue Café, zastępując Tatianę Okupnik. Wcześniej rozwijała swoje umiejętności w innych zespołach muzycznych. W 2012 otrzymała nominację do Superjedynki w kategorii SuperArtystka[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Blue Café

Blue Café – polski zespół muzyczny, założony w 1998 roku w Łodzi przez Pawła Rurak-Sokala. Wykonuje muzykę pop z elementami acid jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich.

Na początku istnienia zespołu Paweł Rurak-Sokal, lider, klawiszowiec, kompozytor i aranżer utworów, zaprosił do współpracy wokalistkę Tatianę Okupnik oraz gitarzystkę Violę Danel (Sztendel). W tym czasie z formacją grali także: Marcin Fidos (kontrabas), Leszek Sokołowski (gitara), Kamil Bilski (saksofon altowy), Szymon Żmudziński (trąbka), Michał Niewiadomski (puzon), Ryszard „Kartn3y” Idziak (perkusja).

Kilka słów z Wikipedii o Pectus

Pectus (z łac. pierś) – polski zespół pop-rockowy utworzony w 2005 roku w Rzeszowie.

W maju 2006 grupa utworem „Spacer” wygrała organizowany w Rzeszowie Carpathia Festival 2006[3][4]. W tym samym miesiącu zespół był gościem muzycznym w programie telewizyjnym TVN Kuba Wojewódzki[5]. W sierpniu 2006 roku wzięli udział w konkursie Przebojem na Antenę, który odbywa się corocznie w Hajnówce. Zdobyli drugie miejsce w konkursie oraz jedną z nagród głównych w wysokości 2500 zł.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 199 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 10)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *