Doda i jej partner wzięli ślub


Doda wzięła ślub w jednym z najdroższych hoteli w Hiszpanii! Rabczewska zaskoczyła w miniony weekend wszystkich swoich fanów i wyszła za mąż za producenta filmowego Emila Stępnia. Doda i jej partner Emil zorganizowali swój ślub i wesele w naprawdę luksusowych warunkach. Zobaczcie, gdzie!
Gdzie Dorota wzięła ślub? Już wszystko wiadomo! W sobotę, 14 kwietnia, Rabczewska poślubiła swojego przyjaciela, Emila. Para w wielkiej tajemnicy zorganizowała uroczystość w Hiszpanii. Na ślubie pojawili się najbliżsi Dody i Stępnia, którzy według medialnych doniesień dopiero w ostatniej chwili dowiedzieli się o tym, że wezmą udział w ceremonii zaślubin! Wielkim zaskoczeniem była nie tylko sama ceremonia, ale też miejsce, w którym się ona odbyła. Doda na miejsce swojego wesela wybrała piękny, ekskluzywny i niezwykle drogi hotel w hiszpańskiej Marbelli. Jakie atrakcje oferuje? Jak wygląda w środku i na zewnątrz?
Ślub Doroty i Emila odbył się w bardzo luksusowym hotelu w Hiszpanii – Villa Padierna Palace. W tym samym miejscu odbyły się również poprawiny. Okazuje się, że goście piosenkarki i jej świeżo poślubionego męża mieli do dyspozycji m.in. pola golfowe, basen, siłownię, SPA i sauny! To jednak nie wszytko!
Villa Padierna Palace oferuje swoim gościom luksusowe pokoje i wille, wokół których rozciąga się piękny ogród. Okna pokoi wychodzą na pole golfowe, basen lub ogród, a w niektórych przypadkach także na Morze Śródziemne. Wszystkie apartamenty hotelu są klimatyzowane. Wille przylegające do hotelu dysponują prywatnym ogródkiem, zaś niektóre także basenem. W hotelowym spa czeka zaś na gości kryty basen, siłownia, 2 sauny, 3 łaźnie parowe oraz łaźnia turecka. Centrum odnowy biologicznej oferuje zaś lecznicze i pielęgnacyjne zabiegi.
Doda i i jej partner Stępień zabrali swoich gości na ślub i wesele do hotelu w Marbelli, w którym mogli się nie tylko bawić, ale także wypoczywać i regenerować w wyjątkowo luksusowym anturażu. Apartament typu Suite ze wstępem do spa potrafi w nim kosztować prawie 3 tys. złotych za dobę! Ciekawe zatem, ile Rabczewska i jej świeżo upieczony mąż wydali na całą weselną zabawę… Z pewnością majątek!


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Dodzie
Doda, właściwie Dorota Rabczewska (ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie)[5] – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka piosenek, producentka oraz aktorka[6].
W latach 1998–2000 aktorka musicalowa teatru Buffo. W latach 2000–2006 wokalistka zespołu Virgin. W tym okresie grupa nagrała trzy albumy studyjne: Virgin (2002), Bimbo (2004) oraz Ficca (2005) i wypromowała takie przeboje jak „Znak pokoju” czy „Szansa”, za które Doda i zespół otrzymali nagrody kolejno na Festiwalu w Sopocie i Festiwalu w Opolu. W 2007 piosenkarka rozpoczęła karierę solową i wydała dwa albumy studyjne: Diamond Bitch (2007) oraz 7 pokus głównych (2011). Pierwszy z nich promowany był między innymi singlem „Nie daj się”, który uzyskał tytuł „polskiego hitu lata 2008” na Sopot Hit Festiwalu. W 2016 zespół Virgin został reaktywowany i wydał swój czwarty studyjny album Choni.
Doda jest laureatką dwóch nagród MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Otrzymała również rekordową liczbę trzynastu statuetek VIVA Comet Awards (jedną z zespołem Virgin i jedną z projektem VIVA i Przyjaciele), w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia (z Virgin za utwór „Szansa”). Ponadto zdobyła między innymi cztery nagrody Eska Music Awards (dwie z Virgin), dwie Superjedynki (jedną z Virgin), dwie nagrody fotoreporterów i dziennikarzy na Festiwalu w Opolu, Telekamerę, Platynową Telekamerę oraz została odznaczona medalem „Za Zasługi dla Ciechanowa”. Trzy wydane przez nią płyty (solowo oraz z Virgin) dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce, natomiast dwie były notowane na liście najlepiej sprzedających się płyt w Europe publikowanej przez magazyn „Billboard”. Za sprzedaż swoich płyt i singli piosenkarka otrzymała jedną potrójnie platynową płytę, trzy platynowe i dwie złote. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Marbelli
Marbella – miasto położone w południowej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. Marbella leżąca w prowincji Malaga (Andaluzja) ma 130 tysięcy mieszkańców (2008), jest znanym kąpieliskiem morskim i ośrodkiem wypoczynku letniego. To również port rybacki. W mieście działa klub piłki nożnej, Marbella FC, grający w hiszpańskiej lidze Segunda División B, będącej trzecim poziomem ligowych rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii. W Marbelli, w latach 2009-2011, rozgrywany był kobiecy turniej tenisowy, Andalucia Tennis Experience, zaliczany do rozgrywek cyklu WTA Tour.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz