Doda i Emil Stępień są razem?


Doda (33 l.) po rozstaniu z Emilem Haidarem zarzekała się, że nie chce już z nikim się wiązać. Ale jednak rany zadane przez byłego narzeczonego zdążyły już chyba się zabliźnić, bo wokalistka znowu umawia się na randki!

Letnia, nastrajająca do romansowania atmosfera udzieliła się Dodzie. Fotoreporter „Twojego Imperium” przyłapał ją na randce z producentem filmowym Emilem Stępniem.

Na początku trudno było ocenić, czy to miłosna schadzka, czy tylko spotkanie biznesowe – piosenkarka przecież od miesięcy utrzymuje, że to tylko jej przyjaciel i wspólnik w interesach.

Ale im bardziej wieczór zamieniał się w noc, a w butelce wina coraz wyraźniej było widać dno, tym intymniej robiło się między nimi. Pod koniec wyglądali już na zakochanych – i… tak się zachowywali!

Ich znajomość musiała przybrać nowy charakter niedawno, bo jeszcze dwa miesiące temu Doda twierdziła, że już się nie zakocha, gdyż byli partnerzy dali jej się wystarczająco we znaki.

Dawny mąż Radosław Majdan (45 l.) rzekomo miał ją zdradzać, Nergal (40 l.) (czyli gwiazdor grającego ciężkiego rocka Behemotha) miał wykorzystać jej dobroć, zaś biznesmen Emil Haidar nie dość, że ponoć wykazywał skłonność do używek, to po rozstaniu oskarżył ją m.in. o kradzież szafy wraz z zawartością.

Po tych doświadczeniach coś w Dodzie pękło i rzekomo zwątpiła, że się zakocha. „Wolę, gdy moje serce jest ze mną, a nie w innych rękach.”
źródło: pomponik.pl

Biografia Dody

Doda, właściwie Dorota Rabczewska (ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie)[5] – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka piosenek, producentka i aktorka[6].

W latach 1998–2000 aktorka musicalowa teatru Buffo. W latach 2000–2006 wokalistka zespołu Virgin. W tym okresie grupa nagrała trzy albumy studyjne: Virgin (2002), Bimbo (2004) oraz Ficca (2005) i wypromowała takie przeboje jak „Znak pokoju” czy „Szansa”, za które otrzymali nagrody kolejno na Festiwalu w Sopocie i Festiwalu w Opolu. W 2007 Doda rozpoczęła karierę solową i wydała dwa albumy studyjne: Diamond Bitch (2007) oraz 7 pokus głównych (2011). Pierwszy z nich promowany był między innymi singlem „Nie daj się”, który uzyskał tytuł „polskiego hitu lata 2008” na Sopot Hit Festiwalu. W 2016 zespół Virgin został reaktywowany i wydał swój czwarty studyjny album Choni.

Doda należy do najbardziej utytułowanych polskich piosenkarek. W swojej karierze zdobyła dwie statuetki MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca, a także zajęła drugie miejsce w kategorii Najlepszy europejski wykonawca. Ponadto zdobyła rekordową liczbę trzynastu statuetek VIVA Comet Awards (jedną z zespołem Virgin i jedną z projektem VIVA i Przyjaciele), w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia (z Virgin za utwór „Szansa”). Otrzymała również między innymi cztery nagrody Eska Music Awards (dwie z Virgin), dwie Superjedynki (jedną z Virgin), dwie nagrody fotoreporterów i dziennikarzy na Festiwalu w Opolu, Telekamerę, Platynową Telekamerę, oraz została odznaczona medalem „Za Zasługi dla Ciechanowa”. Trzy wydane przez nią płyty (solowo oraz z Virgin) dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce, natomiast dwie były notowane na liście najlepiej sprzedających się płyt w Europe publikowanej przez magazyn „Billboard”. Za sprzedaż swoich płyt i singli piosenkarka otrzymała dwie złote płyty, dwie platynowe i jedną potrójnie platynową.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 1 270 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *