Doda i Emil się zaręczyli?


doda-haidarOd kilkunastu dni Doda i jej nowy chłopak, Emil Haidar, bawią się w tropikach. To kolejne luksusowe wakacje, na jakie wyjechała celebrytka. Zdjęciami chwali się oczywiście w sieci.
Związek Dody i Emila kwitnie, o czym opowiedziała niedawno jej przyjaciółka, dziennikarka magazynu Viva, urocza Krystyna Pytlakowska. Ta sama, która niedawno zdradziła, że razem z Rabczewską uwielbiają plotkować i rozmawiać o penisach. Dorota musi znać się jak nikt na tym temacie. Na pewno wiele widziała.
Przyjaciółka Doroty, promująca ją od lat na okładkach, napisała właśnie książkę o sobie i gwiazdach. Opowiada w niej między innymi o nowej miłości Dody.
Przez jakiś czas po Błażeju Szychowskim Doda była sama, miała dość facetów. Ale niedawno powiedziała mi, że jest znów zakochana i że On jej kupił pierścionek zaręczynowy – pisze Pytlakowska. Spytałam, czy to ten Syryjczyk, o którego jej mama ma pretensje. On jest Polakiem – odparowała. Po wakacjach wszystko ci opowiem. I pojechali w ciepłe kraje. Czuję, że szykuje się ślub. Muszę rozejrzeć się za jakąś kreacją. Doda lubi, gdy jestem elegancka.
Na pewno będzie wyglądać świetnie.
źródło: pudelek.pl

Dodaj komentarz