Dieter Bohlen i Carina Walz: kryzys w związku?


Twórca i lider Modern Talking znowu trafił na czołówki gazet. Czy jego czwarte małżeństwo z Cariną Walz zmierza do rozwodu?

Byli nierozłączni, od trzech lat nie spędzają jednak ze sobą czasu – czytamy w niemieckim wydaniu „In Touch”. Jak twierdzą informatorzy tygodnika, małżeństwo Dietera Bohlena (63 l.) i jego młodszej o 30 lat żony Cariny chyli się ku upadkowi. Mimo iż łączą ich dzieci – Maximilian i Amelie.

Dla artysty byłby to kolejny rozwód. Pierwsza żona Erika Saureland towarzyszyła mu w sukcesach Modern Talking i jest matką jego dzieci: Marca, Marvina i Marielin. Dieter rzucił ją nagle dla czarnoskórej piękności Nadji Abd el Farrag.

Ślub pary był wydarzeniem towarzyskim w Niemczech, rzekomo szybko okazało się, że Nadjia wykorzystuje męża, by zdobyć sławę.

Najbardziej burzliwe było jednak trzecie małżeństwo Bohlena z gwiazdką telewizji Veroną Feldbusch. Miesiąc po ślubie złożyła ona pozew rozwodowy, oskarżając męża… o przemoc domową. – Nigdy w życiu nie uderzyłem kobiety – bronił się lider Modern Talking.

Później w jego życiu pojawiła się modelka Estefania Küster. Ich rozstanie było długie i bolesne, okupione walką o alimenty na jego syna, których rzekomo nie płacił.

Związek z Walz był balsamem na jego zranione serce. Po raz pierwszy ukochana nie robiła na jego plecach kariery.

– Żona jest moją przyjaciółką. Nigdy nie byłem tak blisko emocjonalnie związany z kobietą – mówił kilka lat temu. Aż nagle pojawiły się informacje o kryzysie…

Po serii artykułów, jakby na przekór plotkom, para pojawiła się niedawno na jarmarku w Salzburgu w Austrii. Czy to zamknie usta plotkarzom?
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Dieterze

Dieter Günther Bohlen[7] (ur. 7 lutego 1954 w Berne k. Bremy, w powiecie Wesermarsch, RFN) – niemiecki muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny[8]. Znany przede wszystkim jako założyciel i członek duetu Modern Talking, śpiewającego w języku angielskim. Z wykształcenia jest ekonomistą[9].

Urodził się w Berne jako syn Hansa Bohlena, właściciela spółki budownictwa drogowego 'Hans Bohlen engineering GmbH Oldenburg’, i Edith Bohlen[10]. Dieter ukończył studia w zakresie zarządzania i przez jakiś czas pracował w firmie ojca[10].

Muzyką zajmował się od dziecka. Mając 15 lat założył swoją pierwszą grupę muzyczną Mayfair, która wykonywała kompozycje The Beatles. Jej pierwszy występ w sali parafialnej był absolutnym rozczarowaniem[10]. Chociaż sprzedano ponad 300 biletów, ale koncert został odwołany po pięciu minutach[10]. Dieter ostatecznie zdecyduje się grać utwory Deep Purple i Uriah Heep[10].

W połowie lat 70. koncertował z grupami Da Capo, Aorta i Mayfar. W 1978 roku wydał dwa single z grupą Monza. W 1979 podpisał profesjonalny kompozytorsko-producencki kontrakt z hamburskim wydawnictwem Intersong[8]. Produkował piosenki dla niemieckich artystów oraz wydawał solowe single jako Steve Benson[3], występował też w grupie Sunday. Jego największym przebojem z tego okresu jest „Hale, Hey Louise” w wykonaniu Ricky’ego Kinga.

Kilka słów z Wikipedii o Modern Talking

Modern Talking – niemiecki duet dance’owo-popowy, który zyskał popularność w latach 80. dzięki wydaniu takich przebojów, jak „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „You Can Win If You Want”, „Geronimo’s Cadillac” czy „Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love)”.

Znakiem rozpoznawczym zespołu w większości utworów jest śpiewana falsetem druga część refrenu. Zespół działał w latach 1983–1987, kiedy to zdecydował się zawiesić działalność. W 1998 roku duet zdecydował się powrócić na scenę i zmienić gatunek granej przez siebie muzyki z euro disco na eurodance. Wydał wówczas nowe wersje słynnych przebojów, w tym m.in. „You’re My Heart, You’re My Soul ’98” czy „Brother Louie ’98”. Do 2003 roku zespół co roku wydawał nowe płyty z premierowym materiałem.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 301 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *