Dereszowska o rozstaniu z Grabowskim


dereszowska-grabowskiAnna Dereszowska rok temu rozstała się z Piotrem Grabowskim, z którym ma córkę. Związek aktorów od początku wzbudzał wiele kontrowersji, głównie dlatego, że Grabowski był żonaty, gdy poznał gwiazdę. Dereszowska zdradziła w wywiadzie dla magazynu „Pani”, że bardzo irytują ją komentarze na ten temat.
– To idiotyczne. Przecież nikomu nic nie zabierałam. On chciał być ze mną, a ja z nim – wyznała aktorka. – Nie jestem kobietą, która kolekcjonuje żonatych mężczyzn. Wtedy totalnie się zakochałam. Byłam bardzo młoda, nie miałam swoich dzieci i nie do końca umiałam sobie wyobrazić konsekwencje.
Anna zdradziła też, że mimo rozstania wciąż może liczyć na Grabowskiego i nie żałuje podjętej decyzji, choć nie było to proste.
– Rozważam w nieskończoność za i przeciw. Wątpliwości niemal mnie zabijają. Ale w pewnym momencie już dalej się nie da. Myślę, że podjęliśmy z Piotrem dobrą decyzję. Wierzę, że gdym znalazła się w sytuacji podbramkowej, to starałby się mi pomóc. Rozstanie z klasą jest sztuką.
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz