Deniz Çakır i Oktay Kaynarca wzięli ślub


Cakir i KaynarcaSułtanka Şah, siostra Sulejmana, nie należy do postaci pierwszoplanowych we Wspaniałym stuleciu. Jednak uroda kreującej ją Deniz Çakır (34 l.) sprawiła, że aktorka ma wierną publiczność na całym świecie, także w Polsce.
W Turcji ją uwielbiają, choć grywa często czarne charaktery. Sympatii do niej nie zmienił nawet niezbyt chlubny incydent – Deniz została przyłapana przez policję na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu (2,44 promila). Sąd wymierzył jej karę pół roku więzienia, ale… zawiesił wykonanie wyroku. Wielkim atutem aktorki, czego akurat nie widać we Wspaniałym stuleciu, jest ogromny seksapil.
Reklama
Magazyn dla panów „Boxer Dergesi” ogłosił ją najbardziej seksowną kobietą w Turcji. Deniz uwielbia sport, ale ma też wiele kobiecych talentów i upodobań. Jest profesjonalną tancerką, świetnie śpiewa, maluje obrazy, od dawna zajmuje się fotografią – właśnie przygotowuje swoją pierwszą dużą wystawę. – Świat jest skomplikowany, czasem trudno go wyrazić tylko za pomocą słów. Wtedy fotografia bardzo pomaga – mówi.
W środowisku aktorskim uchodzi za wielką znawczynię i miłośniczkę poezji. Ale oczywiście główną pasją jest granie. – Kocham to, co robię – zapewnia. Studia aktorskie ukończyła w rodzinnej Ankarze, jednak nie wiodło jej się tam najlepiej. Mało grała w teatrze, głównie występowała w słuchowiskach radiowych i śpiewała w reklamach. – W Ankarze byłam martwa – przyznała.
Dopiero gdy przeniosła się do Istambułu, odżyła. Zaczęła odnosić sukcesy w filmie i na deskach scenicznych – na obu polach zdobywała nagrody. Międzynarodowej widowni telewizyjnej stała się znana dzięki głównej roli w serialu „Cnota”, emitowanym w wielu krajach. Dzisiaj, kiedy przyjeżdża do Ankary odwiedzać rodziców, może tam wytrzymać najwyżej trzy dni. I zaraz wraca do Istambułu.
– Tutaj cały czas coś się dzieje, wciąż pojawiają się nowe wyzwania. Kiedy budzę się rano, myślę z radością: Co też dzisiaj się wydarzy? – zachwyca się.
Dwa najpoważniejsze związki, jeden z siatkarzem Nihatem Altınkayą (36) i drugi z aktorem Ibrahimem Çelikkolem (34) zakończyły się rozstaniami. Niedawno jej partnerem został 51-letni aktor Oktay Kaynarca, dwukrotnie już rozwiedziony. Deniz i Oktaya połączyło nie tylko uczucie. Oboje są bardzo zaangażowani w naprawianie świata. Starają się zwalczać odwieczną nienawiść między Turkami i Grekami, a zwłaszcza Turkami i Kurdami.
– W moim kraju nienawiść rośnie, a ona do niczego dobrego nie doprowadzi – mówi Deniz. Uwielbia dzieci i marzy o szczęśliwej rodzinie. Ale na razie boi się ją zakładać. Mówi, że świat wokół nas jest zbyt niespokojny. A Turcja akurat znajduje się w samym centrum napięć międzynarodowych.
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona

Dodaj komentarz