Demi Lovato i Kittens są razem?


Demi Lovato jest w związku z kobietą? Gwiazda została przyłapana przez fanów na randce w Disneylandzie z DJ Lauren Abedini, podczas której dziewczyny trzymały się za ręce i… łapały się za pupę. Kim jest piękność, z którą umawia się amerykańska piosenkarka?
Lovato ma dziewczynę – tak zaczęli podejrzewać fani amerykańskiej piosenkarki po tym, gdy internet obiegły zdjęcia z ostatniej wizyty ich idolki w Disneylandzie. 25-letnia autorka hitów „Sorry Not Sorry” i „Cool For The Summer” została bowiem przyłapana na tym, jak idzie za rękę z kobietą. Co więcej, okazuje się, że piękna dziewczyna wcale nie jest wcale anonimową postacią – jest nią amerykańska didżej i producentka Abedini. Gwiazdy na razie nie skomentowały plotek powstałych po ich niedzielnej randce. Oczekując na deklarację z ich strony, sprawdźcie, co wiemy na temat uroczej sympatii Demi.
Lovato potwierdziła plotki o swoim biseksualizmie w 2015 roku podczas wizyty w telewizyjnym programie rozrywkowym „Alan Carr: Chatty Man”. Z kolei w zeszłym roku wokalistka zakończyła swój sześcioletni związek z aktorem Wilmerem Valderramą. Jak na razie nie wiadomo, czy uwiecznione przez fanów czułe gesty z popularną DJ i producentką oznaczają coś więcej niż tylko przyjaźń. Co wiemy o samej Lauren? Warto wiedzieć, że pochodząca z Los Angeles dziewczyna w branży muzycznej funkcjonuje pod pseudonimem KITTENS. Swoją karierę zaczęła od występów w klubach nocnych. Wkrótce zdobyła większy rozgłos dzięki temu, że grała na prywatnych imprezach Ushera oraz jako support na trasie koncertowej rapera Kid Cudi.
Jak myślicie, co łączy Demi i KITTENS?

źródło: gala.pl
Biografia Demi
Demetria Devonne „Demi” Lovato (ur. 20 sierpnia 1992 w Albuquerque, Nowy Meksyk, USA)[2] – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, muzyk, aktorka i reżyser teledysków. Znana z amerykańskiej edycji programu X Factor gdzie zasiadała w panelu jurorskim podczas drugiego i trzeciego sezonu[3]. Oprócz tego popularność przyniósł jej serial Disney Channel Słoneczna Sonny, gdzie grała główną rolę, a także filmy Camp Rock oraz Program ochrony księżniczek.
Dotychczasowy dorobek muzyczny Lovato to pięć albumów studyjnych: Don’t Forget, wydany w 23 września 2008 roku, Here We Go Again, który ukazał się niecały rok później, Unbroken, który wydany został 20 września 2011 roku, a także Demi, którego premiera miała miejsce 14 maja 2013 roku. Ostatnim albumem Demi jest Confident, wydany 16 października 2015 roku. Do jej największych przebojów należą Skyscraper, Give Your Heart a Break, Heart Attack, Really Don’t Care oraz późniejsze, takie jak Cool for the Summer czy Confident. Pierwszy z nich uzyskał status platynowej płyty, a dwa kolejne status podwójnej platyny według RIAA. Demi bardzo mocno zaangażowana jest również w działalność dobroczynną oraz w kampanie społeczne. Założyła własne fundacje, m.in. dla osób uzależnionych od alkoholu, oraz wspiera bardzo dużo fundacji z własnej woli.
Lovato urodziła się 20 sierpnia 1992 roku w Albuquerque, a wychowywała w Dallas[4]. Rodzicami Demi są Patrick Lovato oraz Dianna Hart de la Garza. Demi jest pochodzenia meksykańsko-irlandzko-włoskiego[5]. Ma starszą siostrę Dallas Lovato oraz młodszą, przyrodnią Madison de la Garza.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o DJ-ach
Didżej lub DJ, dyskdżokej (ang. Disc Jockey – Dee Jay) – osoba zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. DJ najczęściej stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu acapella. DJ-e turntabliści posługują się także skreczem.
Niektórzy DJ-e podczas swoich występów prezentują utwory wraz z udziałem wokalistów lub z grą na instrumentach, takich jak np. syntezator, saksofon. Podczas pracy DJ może być też wspomagany przez MC, który utrzymuje kontakt z publicznością przez mikrofon.
Pojęcie Disc Jockey zostało po raz pierwszy użyte w 1935 roku przez Waltera Winchella, gdy opisywał Martina Blocka, pierwszego radiowca, który w oczach społeczeństwa uzyskał status gwiazdy[1].
źródło: pl.wikipedia.org