Demi Lovato i Austin Wilson są razem


Demi Lovato jest szczęśliwie zakochana. Amerykańska piosenkarka oficjalnie zaprezentowała w mediach społecznościowych swojego nowego partnera, Austina Wilsona.
Demi Lovato ma nowego chłopaka! 27-letnia aktorka i piosenkarka zdecydowała się w końcu oficjalnie pochwalić swoim związkiem na Instagramie. Wykonawczyni hitów „Sorry Not Sorry” i „Solo” w środę, 13 listopada, zamieściła na swoim profilu czarno-białe selfie w lustrze z wytatuowanym przystojniakiem o nazwisku Austin Wilson, które podpisała wymownie słowem „moje” i ikonką serca. Ich wspólne zdjęcie znalazło się też nieco wcześniej na profilu Austina. A co wiemy na temat nowej miłości Demi Lovato? Garść najważniejszych informacji na temat nowego partnera amerykańskiej gwiazdy możecie sprawdzić PONIŻEJ.
Austin Gaetano Wilson, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko ukochanego Demi Lovato, urodził się 25 maja 1994 roku w Santa Monica w Kalifornii. Nowy chłopak piosenkarki jest profesjonalnym modelem. Aktualnie mieszka i pracuje w Los Angeles. Wiemy, że ma siostrę o imieniu Brooke. Z kolei jego ojciec, George Wilson, jest skaterem oraz właścicielem marki odzieżowej o nazwie Rivi Goods.
Jak w ogóle poznał się z Demi Lovato? Na podstawie ich aktywności w mediach społecznościowych Gali udało się ustalić, że Demi i Austin mają wielu wspólnych znajomych. Oboje byli też blisko związani z modelem Thomasem Trussellem III.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Demi
Demetria Devonne „Demi” Lovato (ur. 20 sierpnia 1992 w Albuquerque)[2] – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, muzyk, aktorka, reżyserka teledysków, kompozytorka, gitarzystka, pianistka i filantropka. Znana z amerykańskiej edycji programu X Factor gdzie zasiadała w panelu jurorskim podczas drugiego i trzeciego sezonu[3]. Oprócz tego popularność przyniósł jej serial Disney Channel Słoneczna Sonny, gdzie grała główną rolę, a także filmy Camp Rock oraz Program ochrony księżniczek.
Dotychczasowy dorobek muzyczny Lovato to sześć albumów studyjnych: Don’t Forget, wydany w 23 września 2008 roku, Here We Go Again, który ukazał się niecały rok później, Unbroken, który wydany został 20 września 2011 roku, a także Demi, którego premiera miała miejsce 14 maja 2013 roku, Confident, wydany 16 października 2015 roku. Ostatnim albumem Demi jest Tell Me You Love Me wydany 29 września 2017. Do jej największych przebojów należą „Give Your Heart a Break”, „Heart Attack”, „Cool for the Summer” oraz „Sorry Not Sorry”. Każdy z nich uzyskał status multiplatynowej płyty według RIAA. Demi zaangażowana jest również w działalność dobroczynną oraz w kampanie społeczne. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz