Dawid Podsiadło i jego partnerka planują ślub


Dawid Podsiadło należy do tego grona artystów, którzy nie dzielą się zbyt chętnie z mediami i fanami szczegółami swojego życia osobistego. Tym bardziej zaskakujące mogą się wydawać informacje na temat nadchodzącego ślubu Dawida. Kim jest wybranka artysty? Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość? Sprawdź, co wiemy!

Podsiadło rozpoczął przygotowania do ślubu. 24-letni wokalista od zeszłego roku jest zaręczony ze swoją dziewczyną Eweliną Cnota i podobno stwierdził, że nadszedł już ten właściwy moment na sformalizowanie związku. Niektórzy znajomi piosenkarza podobno mają mu odradzać ten pośpiech. Jak donosi „Fakt”, jednym z powodów, dla których Dawid chce wziąć ślub w tak młodym wieku, mają być względy religijne.

– Dawid jest osobą bardzo wierzącą. Zaręczył się w zeszłym roku i ślub to dla niego naturalna kolej rzeczy. Przerwa od show-biznesu, którą sobie zrobił kilka miesięcy temu dobrze na niego wpłynęła, bo poukładał sobie kilka rzeczy w głowie. Teraz chce pielęgnować i rozwijać życie rodzinne z ukochaną – donoszą informatorzy dziennika.

Podsiadło chce w przyszłym roku wziąć ślub ze swoja ukochaną z dala od błysków fleszy aparatów i bez całego celebryckiego blichtru. Z tego powodu ceremonia z pewnością nie odbędzie się w Warszawie, lecz w jego rodzinnych stronach. Przypomnijmy, że piosenkarz urodził się w Dąbrowie Górniczej, dlatego prawdopodobnie ślub i wesele odbędą się w malowniczych okolicach jury krakowsko-częstochowskiej. Dokładny termin uroczystości nie jest jeszcze znany.
źródło: gala.pl

Biografia Dawida

Dawid Podsiadło (ur. 23 maja 1993 w Dąbrowie Górniczej) – polski piosenkarz i autor tekstów, wokalista zespołu Curly Heads.

W maju 2013 roku, nakładem wytwórni płytowej Sony Music Entertainment Poland, ukazał się debiutancki album wokalisty zatytułowany Comfort and Happiness[4], który w pierwszym tygodniu po premierze uplasował się na 1. miejscu w zestawieniu OLiS[5]. Za produkcję albumu odpowiedzialny był Bogdan Kondracki, natomiast autorką polskich tekstów na płycie jest Karolina Kozak[6].

W czerwcu 2013 otrzymał dwie nominacje do nagrody Eska Music Awards w kategoriach najlepszy artysta oraz najlepszy artysta w sieci[7]. 2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpił jako support przed koncertem Lany Del Rey[8]. Następnie zaśpiewał na dwóch festiwalach – 3 lipca na Tent Stage podczas dwunastej edycji Open’er Festival zorganizowanego na terenie wojskowego lotniska Marynarki Wojennej w Gdyni – Babich Dołach, a 9 sierpnia na Cracow Stage podczas Coke Live Music Festival w Krakowie[9].

We wrześniu został nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii Najlepszy polski wykonawca[10], a pod koniec 2013 do Paszportów Polityki w dziedzinie muzyki popularnej.

W lutym 2014 otrzymał cztery Fryderyki[11]. W marcu natomiast został jednym z laureatów nagród Wiktory, w kategorii Gwiazda piosenki[12]. Miesiąc później otrzymał dwie nominacje do Superjedynek, odbywających się w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w kategoriach: SuperArtysta i SuperAlbum (za Comfort and Happiness)[13].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 384 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *