Dawid Ogrodnik i jego dziewczyna zostali rodzicami

ogrodnik-nieradkiewiczDawid Ogrodnik w pośpiechu wybiegł z gali Bestsellery Empiku 2017. Powód? Jego dziewczyna, Marta Nieradkiewicz zaczęła rodzić! Para aktorów została rodzicami!
Ogrodnik został ojcem! Co ciekawe, jego partnerka, 34-letnia Nieradkiewicz zaczęła rodzić gdy aktor przebywał na gali Bestsellery Empiku 2017. Jak donosi jeden z portali, odtwórca roli Tomasza Beksińskiego w filmie „Ostatnia rodzina” miał tam wręczyć nagrodę w kategorii „Wydarzenie Roku”, ale z wiadomych względów, w ostatniej chwili zastąpił go występujący na imprezie Andrzej Piaseczny. Dawid w pośpiechu wybiegł z sali i popędził do szpitala.
O ciąży Marty, czyli serialowej Julii z „Barw szczęścia”, fani i media dowiedzieli się dopiero w październiku zeszłego roku. Ogrodnik razem ze swoją dziewczyną nie opowiadają bowiem zbyt wiele o swoim życiu prywatnym.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Dawidzie
Dawid Ogrodnik (ur. 28 maja 1986 w Wągrowcu[1][2]) – polski aktor filmowy i teatralny.
Jest absolwentem Liceum Muzycznego w Poznaniu i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie[1]. W 2012 Ogrodnik otrzymał wyróżnienie na 37. Gdynia Film Festival w kategorii „Drugoplanowa rola męska” za rolę Rahima w filmie Jesteś Bogiem (2012) w reżyserii Leszka Dawida[3]. W 2014 otrzymał nagrodę Paszport „Polityki” w kategorii „Film”[4].
Kilka słów z Wikipedii o Marcie
Marta Nieradkiewicz (ur. 21 czerwca 1983 w Łodzi) – polska aktorka teatralna i filmowa.
Nieradkiewicz ukończyła VI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, w klasie o profilu teatralno-filmowym. W 2007 ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi i w tym samym roku na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymała Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Klarysy Hailsham-Brown w przedstawieniu Pajęcza sieć oraz nagrodę Publiczności w kategorii „najbardziej elektryzująca rola żeńska”.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz