David Schwimmer i Katie Markowitz są razem?


Według doniesień amerykańskich gazet, David Schwimmer (53 l.) znów jest zakochany! Gwiazdor “Przyjaciół” w 2017 roku rozstał się ze swoją żoną i matką jego córki, Zoe Buckman.

Od tego czasu nie był widywany z żadną kobietą. Aż do teraz! Jak donosi “US Weekly”, aktor ma nową partnerkę!

Kim jest szczęśliwa wybranka? Okazuje się, że to niejaka Katie Markowitz.

Kobieta jest młodsza od Davida Schwimmera o 24 lata.

Według informatora “US Weekly” para poznała się jakiś czas temu w barze. Aktor tak zauroczył się Katie Markowitz, że od razu zaprosił ją na randkę.

Jako że jest to jednak dopiero początek związku, oboje nie chcą się wypowiadać na ten temat.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Davidzie

David Lawrence Schwimmer[1][2][3] (ur. 2 listopada 1966 w Nowym Jorku) – amerykański aktor, producent i reżyser telewizyjny i filmowy[4] pochodzenia żydowskiego[5].

Urodził się w dzielnicy Queens w Nowym Jorku jako drugie dziecko i jedyny syn sędziego apelacyjnego Arthura Schwimmera[6] i adwokat Arlene Coleman-Schwimmer[7][8][9], która opracowywała rozwody znanych aktorek – Roseanne Barr, Julianne Phillips i Elizabeth Taylor. Jego rodzice wzięli ślub w 1964 roku. Ma starszą siotrę Ellie (ur. 1965). Sam David wywodzi się z rodziny prawniczej, jego dziadek był adwokatem, podobnie jak jego rodzice i siostra. Uczęszczał do Beverly Hills High School, gdzie zapisał się do klasy teatralnej z Jonathanem Silvermanem[11] i wziął udział w Festiwalu Szekspirowskim Południowej Kalifornii. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 190 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *