David Hasselhoff: jego żona pokazała zdjęcia ze ślubu


Hasselhoff i RobertsUkochana Davida Hasselhoffa (64 l.), Hayley Roberts (37 l.), podzieliła się z fanami zdjęciami oraz filmikiem z ich ślubu. Aktor i jego partnerka, w przeciwieństwie do wielu innych par z show-biznesu, nie ukrywali informacji dotyczących ich ślubu.
Od początku otwarcie mówili kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość.
Hasselhoff i jego ukochana pobrali się 31 lipca we Włoszech.
Początkowo żadne z nich nie zamieszczało w mediach społecznościowych zdjęć ze ślubu. Szybko okazało się, że to dlatego, iż taką umowę mieli z jedną z gazet, która jako pierwsza miała opublikować fotki z ceremonii.
Teraz jednak, kiedy minęło już trochę czasu, żona aktora postanowiła sama podzielić się z fanami zdjęciami z uroczystości.
Co ciekawe, zamieściła też filmik z przysięgi małżeńskiej!
Trzeba przyznać, że oboje prezentowali się zjawiskowo.

Poniżej wideo

#galialahav #galialahav #davidhasselhoff @davidhasselhoff

Post udostępniony przez Hayley Roberts (@hhayleyroberts)


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Davidzie
David Michael Hasselhoff[1] (ur. 17 lipca 1952[2] w Baltimore[3] w Maryland) – amerykański aktor telewizyjny i filmowy, piosenkarz niemieckiego pochodzenia, najczęściej kojarzony z rolami w serialach Nieustraszony i Słoneczny patrol[4]. Wielu Niemców kojarzy Hasselhoffa z wyśpiewanym w 1989 roku na berlińskim murze hymnem na rzecz wolności „Looking for Freedom”, który tygodniami utrzymywał się w Niemczech na listach przebojów[5][6][7].
Ma pochodzenie niemieckie. Przyszedł na świat w rodzinie rzymskokatolickiej (obecnie jest luteraninem[8][9]) jako jedyny syn i drugie z pięciorga dzieci menedżera bezpieczeństwa Josepha Hasselhoffa i Dolores Hasselhoff[10]. Ma cztery siostry – starszą Daine (ur. 19 maja 1950) oraz trzy młodsze: Joyce (ur. 1 lipca 1954), Jean (ur. 7 marca 1956) i Lisę (ur. 5 lipca 1968). Kiedy miał trzy lata, wraz z rodziną przeprowadził się do Jacksonville. W wieku siedmiu lat wziął udział w szkolnej inscenizacji Major Domo, a mając osiem lat wystąpił w przedstawieniu Braci Grimm Titelitury (Rumplestilskin). Uczęszczał do Marist High School w Atlanta w stanie Georgia oraz na warsztaty teatralne. W 1970 roku ukończył Lyons Township High School w La Grange w stanie Illinois[11]. Studiował potem na wydziale teatralnym w Akademii Sztuk Dramatycznych w Pontiac w stanie Michigan oraz Kalifornijskim Instytucie Sztuk w Valencia (Santa Clarita), w centrum hrabstwa Los Angeles. Gdy dorabiał jako kelner, został dostrzeżony przez agentkę filmową Joyce Salznik. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz