David Hasselhoff i Hayley Roberts zaręczyli się


Hasselhoff i RobertsDavid Hasselhoff (63 l.) chce się ożenić po raz trzeci!
Aktor jakiś czas temu w jednym z wywiadów chwalił się swoją sprawnością seksualną. Jak widać, życie u boku młodszej od siebie o 27 lat Hayley Roberts bardzo mu służy!

Choć para jest ze sobą od kilku lat, dopiero teraz zdecydowali się na kolejny krok w swoim związku. Jak donoszą zagraniczne media, właśnie się zaręczyli!

Hasselhoff poprosił o rękę swoją ukochaną podczas romantycznego spaceru brzegiem oceanu. „To była dla mnie kompletna niespodzianka. Do tej pory jestem w szoku” – powiedziała szczęśliwa narzeczona w rozmowie z magazynem „Hello”.

Aktor wyjawił, że czekał z oświadczynami kilka lat, żeby jego ukochana trochę dojrzała.

Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl

Biografia Davida

David Michael Hasselhoff (ur. 17 lipca 1952 w Baltimore w stanie Maryland) – amerykański aktor telewizyjny i filmowy, piosenkarz, najczęściej kojarzony z rolami w serialach Nieustraszony i Słoneczny patrol.

Ma pochodzenie niemieckie. Przyszedł na świat w rodzinie rzymskokatolickiej (obecnie jest luteraninem[1][2]) jako jedyny syn i drugie z pięciorga dzieci menedżera bezpieczeństwa Josepha Hasselhoffa i Dolores Hasselhoff. Ma cztery siostry – starszą Daine (ur. 19 maja 1950) oraz trzy młodsze: Joyce (ur. 1 lipca 1954), Jean (ur. 7 marca 1956) i Lisę (ur. 5 lipca 1968). Kiedy miał trzy lata, wraz z rodziną przeprowadził się do Jacksonville. W wieku siedmiu lat wziął udział w szkolnej inscenizacji Major Domo, a mając osiem lat wystąpił w przedstawieniu Braci Grimm Titelitury (Rumplestilskin). Uczęszczał do Marist High School w Atlanta w stanie Georgia oraz na warsztaty teatralne. W 1970 roku ukończył Lyons Township High School w La Grange w stanie Illinois. Studiował potem na wydziale teatralnym w Akademii Sztuk Dramatycznych w Pontiac w stanie Michigan oraz Kalifornijskim Instytucie Sztuk w Valencia (Santa Clarita), w centrum hrabstwa Los Angeles. Gdy dorabiał jako kelner, został dostrzeżony przez agentkę filmową Joyce Salznik. Po raz pierwszy na małym ekranie pojawił się w seryjnym programie muzycznym NBC Dean Martin zaprasza (The Dean Martin Show, 1973) i dramacie telewizyjnym ABC Griffin i Phoenix: Historia pewnej miłości (Griffin and Phoenix: A Love Story, 1976) z udziałem Petera Falka i Jill Clayburgh.

Przepustką do sławy stała się postać bojowego doktora Williama Snappera Fostera, Jr. w operze mydlanej CBS Żar młodości (The Young and the Restless, 1975-82). Na kinowym ekranie zadebiutował w komedii sportowej Odwet cheerleaderek (Revenge of the Cheerleaders, 1976) z Robertem Carradine. Wielki sukces zdobył rolą policjanta-kierowcy Michaela Knighta, właściciela mówiącego Pontiaca w serialu NBC Nieustraszony (Knight Rider, 1982-86), za którą w 1983 roku został uhonorowany nagrodą People’s Choice. Zagrał skazańca w komedii telewizyjnej NBC Romans pani Cartier/Diamentowa afera (The Cartier Affair, 1984) u boku Joan Collins i Telly Savalasa. W 1985 roku rozpoczął karierę muzyczną, nagrał debiutancką płytę Night Rocker i wyruszał w trasy koncertowe. Wylansował potem takie przeboje jak Looking for Freedom (1989) i Crazy for You (1990), które pochodziły z jego kolejnych nagranych albumów i cieszyły się największym powodzeniem w Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Popularność przyniosła mu kreacja ratownika kapitana Mitcha Buchannona w serialu NBC Słoneczny patrol (Baywatch, 1989-2001) oraz spin-off Nocny patrol (Baywatch Nights, 1995-97), gdzie spełnił się także jako producent, reżyser i scenarzysta.

Od 28 kwietnia 1997 do 7 stycznia 2001 roku występował na scenie broadwayowskiej Plymouth Theatre w bardzo dobrze przyjętym przez krytyków i publiczność musicalu Jekyll & Hyde (Jekyll & Hyde) jako Dr Henry Jekyll i Edward Hyde.

Od 2011 roku jest jurorem w amerykańskiej wersji programu Mam talent!.

Życie prywatne
Spotykał się z sympatią ze szkoły średniej Sandy Shirley i aktorką Robertą Leighton. Był dwukrotnie żonaty z aktorkami; Catherine Hickland (od 24 marca 1984 do 1 marca 1989) i Pamelą Bach (od 8 grudnia 1989 do 27 lipca 2006), z którą ma dwie córki: Taylor-Ann (ur. 5 maja 1990) i Hayley (ur. 26 sierpnia 1992).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 20 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *