David Duchovny i Monique Pendleberry są razem?

Wedle doniesień, David Duchovny (57 l.) jest zakochany! Aktor w 2014 rozwiódł się z żoną, Teą Leoni (51 l.), z którą ma dwie córki.
Duchovny wyznał otwarcie, że wielokrotnie ją zdradzał. Wyjawił także, że jest uzależniony od seksu i filmów dla dorosłych.
Aby się wyleczyć z tego uzależnienia, poszedł na odwyk. Małżeństwa jednak nie udało się uratować.
Trzy lata po ogłoszeniu rozwodu David jest zakochany. Przynajmniej tak twierdzą zagraniczne media, m.in. „Us Weekly”.
Jego nową wybranką jest ponoć 24-letnia piłkarka, niejaka Monique Pendleberry, którą poznał w barze.
Para była widziana ostatnio na romantycznym spacerze w Vancouver.
Czekamy na pierwsze wspólne wyjście na imprezę celebrycką!
źródło: pomponik.pl
tagi: nowa dziewczyna partnerka
Biografia Davida
David William Duchovny[1][2][3] (ur. 7 sierpnia 1960 w Nowym Jorku) – amerykański aktor filmowy i telewizyjny, reżyser, scenarzysta, producent i wokalista[4] żydowsko-szkockiego pochodzenia[5]. Znany głównie z seriali – Z Archiwum X i Californication.
Urodził się w Nowym Jorku jako syn Margaret „Meg” (z domu Miller), szkolnej administratorki i nauczycielki, i Amrama „Ami’ego” Ducovny’ego (1927–2003)[6], scenarzysty i publicysty American Jewish Committee[7]. Miał siostrę Laurie i starszego brata Daniela. Jego ojciec był Żydem, którego rodzina pochodziła z Ukrainy i Polski[8][9], a matka Szkotką – luterańską imigrantką z Aberdeen[10][5]. Ojciec usunął z nazwiska literę „h”, aby uniknąć pomyłek, które zdarzały się, gdy służył w wojsku[11].
Uczęszczał do Grace Church School i nowojorskiej szkoły dla chłopców The Collegiate School. Należał do Phi Beta Kappa Society. W 1982 roku ukończył Uniwersytet Princeton[12] na wydziale literatury angielskiej. Otrzymał tytuł Master of Arts na wydziale literatury angielskiej na Uniwersytecie Yale.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz