Dariusz Michalczewski: jego żona zaskakuje wyznaniem


Dariusz „Tiger” Michalczewski (48 l.) nie skąpi grosza na żonę. Ale czy to daje jej zadowolenie ze związku?
Niegdysiejszy mistrz ringu bokserskiego – słynny „Tiger” – nie tylko w Barbórkę obsypuje drogimi prezentami swą czwartą żonę Barbarę Michalczewską (36 l.). Jednak pieniądze to nie wszystko.
Żona Michalczewskiego życzyłaby sobie, by mąż poświęcał jej więcej czasu i był bardziej czuły dla dzieci. W programie „Kossakowski. Być jak…” emitowanym w telewizji TTV wyznała, że jej życie nie jest usłane różami: między małżonkami iskrzy, bo pięściarz co dzień spotyka się z dawnymi kumplami przy drinku i jest nerwowy.
Dodała, że nie raz wystawiała mu walizki za drzwi. Najdłużej nie było go w domu aż dziewięć dni! Mimo to Barbara Michalczewska nie bierze pod uwagę rozstania. „Darek nie pozwoliłby mi odejść” – wyznała.
źródło: pomponik.pl
tagi: Barbara Imos
Biografia Darka
Dariusz Michalczewski (ur. 5 maja 1968 w Gdańsku) – polski i niemiecki bokser, były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kat. półciężkiej oraz WBO w kat. junior ciężkiej; mistrz Europy amatorów w kategorii półciężkiej. Michalczewski był niepokonanym bokserem przez 12 lat. Znany jest również pod przydomkiem Tiger (Tygrys).
Boksem zajął się w wieku dwunastu lat. Karierę sportową rozpoczął w swoim rodzinnym mieście, gdzie na treningi do sali bokserskiej zaprowadził go jego wuj. Najpierw reprezentował barwy Stoczniowca Gdańsk, a w latach 1987–1988 Czarnych Słupsk.
W 1985 roku został mistrzem Polski juniorów w wadze półśredniej, a rok później wywalczył złoty medal młodzieżowych mistrzostw Polski w wadze lekkośredniej.
W roku 1987 wywalczył tytuł mistrza Polski w gronie seniorów w wadze lekkośredniej.
24 kwietnia 1988 nie powrócił z wyjazdu ekipy bokserskiej do RFN i tam rozpoczął karierę zawodową, za co został dożywotnio zdyskwalifikowany przez Polski Związek Bokserski. W lipcu tego roku otrzymał obywatelstwo niemieckie i kontynuował karierę amatorską. Po pewnym czasie zaczął boksować w Bayerze Leverkusen.
Zdobył najpierw mistrzostwo Niemiec, a potem w 1991 w Göteborgu został mistrzem Europy w wadze półciężkiej (81 kg).
Osiągnięcia amatorskie:
150 walk, 139 zwycięstw, z tego 89 przez KO.
1991 Mistrz Europy w wadze półciężkiej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz