Dariusz Krupa układa sobie życie z Izabelą Adamczyk


krupa-adamczykWygląda na to, że Dariusz Krupa (37 l.) wreszcie otrząsnął się po rozstaniu z Edytą Górniak (41 l.). Szczęście znalazł u boku pięknej Izabeli Adamczyk…
Mężczyzna chyba dość mocno zraził się do kobiet po bolesnych perypetiach z diwą, która w licznych wywiadach nie zostawiła na nim suchej nitki.
Początki związku z Izą też nie należały do najłatwiejszych. Sprawy skomplikowało pojawienie się na świecie małej Lei (2 l.), której ojcostwa Krupa nie był pewien.
Wygląda jednak na to, że para wszystko sobie wyjaśniła i znów są szczęśliwi.
Jak donosi „Fakt”, Darek zaakceptował dziecko i bardzo polubił rodzicielskie obowiązki. Kilka dni temu fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnym spacerze.
„Krupa najwyraźniej traktuje modelkę bardzo poważnie. Para zamieszkała razem, a Iza zdążyła się już zaprzyjaźnić z jego synem Alanem. Chłopiec świetnie dogaduje się z partnerką taty i bardzo polubił towarzystwo nowej siostrzyczki. Spędzają razem dużo czasu i są dla Allana niczym druga rodzina” – czytamy w tabloidzie.
źródło: pomponik.pl
Biografia Dariusza
Dariusz Krupa (ur. 31 sierpnia 1976 w Łomży) – polski gitarzysta, muzyk sesyjny. Z wykształcenia technik ekonomista.
Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą o specjalności: finanse i rachunkowość. Ukończył także średnią szkołę muzyczną w Łomży. W 1995 roku rozpoczął naukę na Wydziale Jazzu w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, ale nie ukończył jej. Robert Amirian zaproponował mu udział w nagraniu płyty Bardzo niebieskie migdały.
Od tego czasu rozpoczął autorską drogę muzyczną i poszukiwania własnego brzmienia i stylu. Grał w 1996 w Opolu z Anitą Lipnicką, zaczął współpracę ze Studiem Buffo. Po zamknięciu Blue Velvet miejscem spotkań muzyków stał się nieistniejący już dziś Akwarium Jazz Club. Wraz z Cezarym Konradem i zespołem nagrał płytę One mirror… many reflections.
Po współpracy z Anitą Lipnicką grał z Kayah, Mietkiem Szcześniakiem, Katarzyną Groniec, Natalią Kukulską i wieloma innymi. W międzyczasie pracował nad płytą Iwony Zasuwy („Premiery” – Opole 1999), singlem Ferida Lakhdara. Można było go usłyszeć u Justyny Steczkowskiej, Reni Jusis, Edyty Górniak.
Jest właścicielem firmy No More Drama Production, zajmującej się produkcją muzyczną, managementem oraz public relations artystów[1]. Do 2009 roku gitarzysta i manager muzyczny Edyty Górniak, Natalii Lesz i Nicka Sincklera.
Zespoły
Był członkiem zespołów: Oxen, Alchemik, Cezary Konrad Band, Filip Sojka Band, The 3, Jacek Kochan Band.W latach 2005-2006 grał w grupie Mathplanete.
Filmografia
2002 2008: „Samo życie” – obsada aktorska
Programy telewizyjne
2011: „Druga strona medalu” w TVN Style – gość programu
2009 „Kuba Wojewódzki” (TVN) – gość programu wraz z Otylią Jędrzejczak
2005 „Załóż się” – gość programu[2]
Życie prywatne
27 marca 2004 roku został ojcem, ma syna Allana z Edytą Górniak[3]. 11 listopada 2005 roku pobrali się, po ślubie mieszkali w podwarszawskim Milanówku[4]. Rozwiedli się 24 lutego 2010[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz