Daniel Craig i jego żona spodziewają się dziecka

craig-weiszDaniel Craig i Rachel Weisz zostaną rodzicami! 50-letni aktor i 48-letnia aktorka zazwyczaj trzymają swoje życie prywatne w tajemnicy. W związku z tym, bardzo zdziwił nas fakt, że Weisz o ciąży poinformowała… w wywiadzie! Craig zostanie ojcem – syn czy córka?
Daniel (50) i jego żona Rachel (48) pobrali się w sekrecie latem 2011 roku. Informację kilka dni po ceremonii potwierdził rzecznik aktora. Ślub odbył się w Nowym Jorku, a poza Craigiem i Weisz wzięły w nim udział tylko cztery osoby – dorosła córka Daniela, kilkuletni synek Rachel oraz dwoje przyjaciół pary. Aktorzy znali się od lat, ale zbliżyli się do siebie dopiero na planie filmu Dom Snów. Dziś para jest ze sobą już 7 lat. I choć w ubiegłym roku w mediach pojawiły się informacje, że małżonkowie prowadzą oddzielne życia, a rozwód to tylko kwestia czasu, okazuje się że były to jedynie pomówienia. Weisz wyznała właśnie, że spodziewa się dziecka!
Aktorka wesołą nowiną podzieliła się w rozmowie z The New York Times. Płeć dziecka nie jest jeszcze znana. Przypomnijmy, że Rachel ma już 11-letniego syna z poprzedniego małżeństwa, a Craig 25-letnią córkę Ellę – owoc jego związku z Fioną London.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Danielu
Daniel Wroughton Craig[1][2][3] (ur. 2 marca 1968 w Chester) – brytyjski aktor teatralny i filmowy.
Urodził się w Chester, w hrabstwie Cheshire, przy 41 Liverpool Road, jako drugie dziecko i jedyny syn marynarza i właściciela pubu „Ring O’ Bells” w Frodsham – Tima Craiga i nauczycielki plastyki, Carol Olivii Craig. W 1972 roku rodzice rozwiedli się i zamieszkał razem z matką i starszą siostrą Leą w Liverpoolu, a potem w Hoylake, Wirral, rodzinnej miejscowości swojej matki. Po wizycie w Liverpool Everyman Theatre, zainteresował się aktorstwem i mając 6 lat wystąpił w szkolnym przedstawieniu Frodsham Primary School pt. Oliver!. Był dobrym graczem w rugby przy Hoylake Rugby Club. W wieku 14 lat zagrał w szkolnych spektaklach: Oliver, Romeo i Julia, i Kopciuszek przy Hillbre High School[4] w West Kirby, Wirral. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Rachel
Rachel Hannah Weisz /ˈreɪtʃəl ˈvaɪs/ (ur. 7 marca 1970 w Londynie)[1] − brytyjska aktorka, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Wierny ogrodnik.
W latach 30. XX w. zarówno rodzina matki pochodząca z Austrii, jak i rodzina ojca z Węgier (pochodzenia żydowskiego), uciekły przed prześladowaniami do Wielkiej Brytanii[2].
W wieku 14 lat otrzymała propozycję gry w Królu Dawidzie w reżyserii Bruce’a Beresforda. Spotkało się to ze sprzeciwem jej ojca, który zagroził opuszczeniem rodziny, jeżeli córka wystąpi w tym filmie[3].
Rachel Weisz studiowała od roku 1988 anglistykę w Trinity Hall na Uniwersytecie Cambridge[4]. W czasie studiów zaczęła się pojawiać w studenckich przedstawieniach. Przełomowa była rola Gildy w musicalu West End, w Gielgud Theatre. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz