Damięcki i Andrzejewska urządzają nowe mieszkanie


Damiecki i AndrzejewskaMateusz Damięcki (35 l.) i jego ukochana Paulina Andrzejewska podjęli przełomową decyzję o przeprowadzce do Warszawy. Powoli wykańczają swoje gniazdko. Czy to początek większych zmian w ich życiu?
Śródmieście Południowe. Samo serce Warszawy, ale w zacisznej okolicy zabytkowych kamienic, starych willi, ambasad. Po sąsiedzku urokliwy, zielony skwer Dolinka Szwajcarska. Rzut beretem do Parku Ujazdowskiego i Łazienek Królewskich. Tu coraz częściej widuje się ostatnio Mateusza Damięckiego i wybrankę jego serca Paulinę Andrzejewską .

Dotychczas mieszkali dość daleko od centrum stolicy, bo ok. 15 km, na warszawskim Tarchominie. Nieruchomości w Śródmieściu są dużo droższe. By zakupić tu 70-metrowe czy 80-metrowe mieszkanie, trzeba zapłacić przeszło milion złotych, czasem nawet grubo ponad.

Mimo to wygląda, że Mateusz i Paulina zdecydowali się zmienić adres na tę właśnie lokalizację. Tu bez wątpienia wszędzie będą mieli blisko. Do tego okolica bardzo elegancka.

Zakup nowego mieszkania to poważna decyzja w każdym związku. Ale, jak widać, uczucie między Mateuszem a Pauliną kwitnie i para jest gotowa na nowe życiowe kroki. Dobrze widzieć, że są szczęśliwi. Szczególnie, że poprzedni związek aktora nie był specjalnie udany.

Z żoną, tłumaczką Moniką, szerzej znaną pod imieniem Patrycja, rozwiódł się po zaledwie 8 miesiącach. Ona podjęła decyzję.

Choreografkę Paulinę poznał wiosną 2012 roku. Zamieszkali razem po kilku miesiącach. W zeszłym roku aktor zaczął starania o uzyskanie rozwodu kościelnego. Paulina natomiast chciałaby podobno powiększyć rodzinę. Może więc w nowym mieszkaniu przyjdzie czas na kolejne życiowe decyzje?
źródło: pomponik.pl

Biografia Mateusza

Mateusz Damięcki (ur. 19 maja 1981 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.

Pochodzi ze znanej, wielopokoleniowej rodziny aktorskiej, z przedwojennymi tradycjami. Jest synem Macieja Damięckiego i Joanny Damięckiej, wnukiem Dobiesława Damięckiego i Ireny Górskiej-Damięckiej oraz bratem Matyldy Damięckiej. Zawód aktora uprawia także jego stryj Damian Damięcki oraz brat stryjeczny Grzegorz.

Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Podczas studiów związany był z Teatrem Nowym. W 2004 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął pracę w zespole Teatru Współczesnego, którą zakończył w 2006.

Rozpoznawalność Mateuszowi Damięckiemu przyniosły role aktorskie w takich serialach i filmach jak: Matki, żony i kochanki, Przedwiośnie, Jutro idziemy do kina, Kochaj i tańcz. Dzieciom natomiast aktor jest znany jako Jim z WOW lub Krzyś z Kubusia Puchatka.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Pauliny

Paulina Andrzejewska – polska tancerka, choreograf i pedagog.

w 1999 ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2005 uzyskała stopień magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacji Muzycznej, specjalność Pedagogika Baletu. Od 2003 uczy tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w latach 2006-2008 pedagog tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Łodzi.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 2 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *