Dakota Johnson i Jon Hamm są razem?


W Hollywood spekuluje się na temat rzekomego romansu Dakoty Johnson (28 l.) i Jona Hamma (46 l.)! Aktorka, o której zrobiło się głośno dzięki produkcji „50 twarzy Greya”, od dłuższego czasu jest śledzona przez paparazzich.
Ci wypatrzyli ją ostatnio na randce z gwiazdorem „Mad Mena”, Hammem!
Kiedy zdjęcia dostały się do sieci, amerykańskie tabloidy niemal jednogłośnie orzekły, że aktorzy mają się ku sobie, tym bardziej że oboje oficjalnie są singlami.
Johnson w ubiegłym roku rozstała się ze swoim chłopakiem Matthewem Hittem, Jon z kolei w 2015 roku zakończył związek z wieloletnią partnerką, Jennifer Westfeldt.
Czekamy na pierwsze wspólne wyjście na ściankę!
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak partner, nowa dziewczyna partnerka
Biografia Dakoty
Dakota Mayi Johnson (ur. 4 października 1989 w Austin)[1] – amerykańska aktorka i modelka, najbardziej znana z głównej roli w adaptacji bestsellerowej powieści E.L.James „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Córka aktorów: Dona Johnsona i Melanie Griffith.
Johnson urodziła się w Austin w stanie Teksas jako córka Dona Johnsona i Melanie Griffith, którzy także są aktorami. Od strony matki jest wnuczką Petera Griffitha, kierownika agencji reklamowej i byłego aktora dziecięcego, a także Tippi Hedren, aktorki. Jest pasierbicą Antonio Banderasa[2].
Johnson uczęszczała do Aspen Community School w Aspen, w stanie Kolorado[3]. Jako dziecko była zapaloną tancerką. Światem mody zaczęła interesować się w wieku 12 lat, po sesji zdjęciowej z udziałem dzieci celebrytów dla „Teen Vogue”[3].
Zanim powróciła do aktorstwa i modelingu, w 2007 roku spędziła miesiąc na odwyku w Visions Teen Treatment Center – klinice dla nastolatków uzależnionych od alkoholu i narkotyków w Malibu (Kalifornia, USA).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jona
Jonathan Daniel Hamm[1][2], bardziej znany jako Jon Hamm (ur. 10 marca[3] 1971 r[4][5][6]. w Saint Louis[7] w stanie Missouri, USA) – amerykański aktor i producent filmowy, znany m.in. z roli Dona Drapera w serialu Mad Men, za którą w 2008 roku zdobył nagrodę Złotego Globu dla Najlepszego aktora w dramacie telewizyjnym oraz Emmy[8].
Urodził się w St. Louis w Missouri jako syn Deborah i Daniela Hammów. Jego ojciec prowadził firmę przewozową, a matka była sekretarką. Jest niemieckiego, angielskiego i irlandzkiego pochodzenia; Jego nazwisko pochodzi od niemieckich imigrantów[9]. Rodzice rozwiedli się, gdy miał dwa lata i zamieszkał w Creve Coeur w Missouri z matką. Gdy miał 10 lat jego matka zmarła na raka jelita grubego[10]. Następnie przeniósł się do ojca, który zmarł, gdy miał 20 lat[11].
Uczęszczał do prywatnej szkoły John Burroughs School w Ladue, gdzie był członkiem kluby piłki nożnej, baseball i drużyny pływackiej[12]. W pierwszej klasie szkoły podstawowej wystąpił jako Kubuś Puchatek[13], w wieku 16 został obsadzony w roli Judasza w musicalu Stephena Schwartza Godspell[14]. W 1989 r. podjął studia na University of Texas at Austin, gdzie był członkiem Upsilon Chapter braterstwa Sigma Nu[15].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz