Cristiano potwierdza rozstanie z Iriną


ronaldo-shaykPrzed związkiem z Iriną Shayk portugalski napastnik miał opinię kobieciarza. Cristiano Ronaldo potrafił umawiać się z kilkoma modelkami na raz. Kiedyś zdarzyło mu się zabrać nawet trzy swoje dziewczyny na wspólne wakacje. Gdy związał się z modelką, wydawało się, że w końcu znalazł prawdziwą miłość. Irina doskonale dogadywała się z mamą piłkarza i często opiekowała jego synem. Jednak po niemal pięciu latach ich związek rozpadł się. Oczywiście z powodu zdrady.

Po pięciu latach mój związek z Iriną zakończył się. Wierzę, że będzie najlepiej dla nas obojga, jeżeli pójdziemy własnymi drogami. Życzę jej szczęścia – powiedział Ronaldo w wywiadzie dla hiszpańskiej telewizji.

Wiadomo już, że to Irina rzuciła Cristiano, gdy dowiedziała się o jego nowym romansie. Nie wiadomo jeszcze, czy Ronaldo zdradzał ją tylko z prezenterką sportową Lucią Villalon, czyteż z innymi kobietami. Pewne jest jednak, że Shayk ciężko przeżywa rozstanie. Jak poinformował jej menedżer: Irina przechodzi teraz trudny okres i prosi o wyrozumiałość mediów.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 38 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *