Cleo i jej chłopak rozstali się?


cleoJeden z tabloidów donosi, że chłopak Cleo (34 l.) zerwał z nią w walentynki!
Tegorocznego Dnia Zakochanych wokalistka nie będzie wspominać najlepiej. Jak dowiedział się „Fakt”, zamiast czułych słówek gwiazda usłyszała od ukochanego, że… to koniec ich związku!
Powód? Ukochany ponoć nie mógł znieść jej ciągłej nieobecności!
„Paweł nie wytrzymał jej aktywnego trybu życia, ponad 200 koncertów rocznie, dobrze prosperującej firmy, ciągłych sesji i planów zdjęciowych” – twierdzi informator tabloidu.
Kolejnym powodem, który rzekomo skłonił go do zerwania były… pieniądze! Mężczyzna ponoć czuł się niekomfortowo z faktem, że jego ukochana zarabia kilkakrotnie więcej od niego.
Mamy nadzieję, że wokalistka szybko otrząśnie się po tym niemiłym wydarzeniu i znajdzie tego jedynego!
źródło: pomponik.pl
tagi: partner Paweł
Biografia Cleo
Cleo, właściwie Joanna Klepko (ur. 25 czerwca 1983[1] w Szczecinie[2]) – polska piosenkarka i autorka tekstów, reprezentantka Polski (wraz z Donatanem) podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku.
Początki kariery
Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera architekta krajobrazu[1].
Była członkinią chóru gospel Soul Connection[3] oraz duetu Dwie Asie[4]. Związana także ze środowiskiem hip-hopowym[5]. W 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor, w którym na castingu wykonała utwór „Proud Mary” z repertuaru Tiny Turner i nie przeszła do kolejnego etapu[6]. Brała udział w I edycji konkursu muzycznego „Studio Garaż”, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii rhythm and blues[1]. Współpracowała m.in. z takimi wykonawcami jak: Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23 oraz WSRH.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz