Cleo dementuje plotki o ślubie


cleoCleo (32 l.) zapewniła, że nie spieszy jej się przed ołtarz.

Odkąd wokalistka zaśpiewała słynny przebój „My Słowianie”, nie znika z pierwszych stron gazet.

Tabloidy co i rusz rozpisują się na temat jej życia prywatnego, choć ona sama w wywiadach nie zdradza zbyt wiele.

Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że Cleo wyszła za mąż!

Autorem tej pogłoski był nie kto inny jak Donatan.

Producent opublikował na swoim Facebooku zdjęcie Cleo w sukni ślubnej, załączając wymowny podpis.

Choć ujął całość w żartobliwy sposób, niektórzy uwierzyli, że wokalistka faktycznie wyszła za mąż.

Sama zainteresowana dopiero teraz postanowiła odnieść się do sprawy.

W rozmowie z „Faktem” wyznała, że wcale nie spieszy jej się przed ołtarz.

„Jeszcze nie wychodzę za mąż. Suknia ślubna, którą rzekomo mierzyłam, to był żart.

Wybierałam kiecki do ‘Tańca z gwiazdami’ i jedna z nich wyglądała jak ślubna, więc Donatan postanowił z tego zrobić internetowy żart” – wyznała „Faktowi”.

Póki co Cleo skupia się na pracy oraz treningach do tanecznego show.
źródło: pomponik.pl

Biografia Cleo

Cleo, właściwie Joanna Klepko (ur. 25 czerwca 1983[1] w Szczecinie[2]) – polska piosenkarka i autorka tekstów, reprezentantka Polski (wraz z Donatanem) podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku.

Początki kariery
Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera architekta krajobrazu[1].

Była członkinią chóru gospel Soul Connection[3] oraz duetu Dwie Asie[4]. Związana także ze środowiskiem hip-hopowym[5]. W 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor, w którym na castingu wykonała utwór „Proud Mary” z repertuaru Tiny Turner i nie przeszła do kolejnego etapu[6]. Brała udział w I edycji konkursu muzycznego „Studio Garaż”, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii rhythm and blues[1]. Współpracowała m.in. z takimi wykonawcami jak: Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23 oraz WSRH.

Od 2013: Konkurs Piosenki Eurowizji, Hiper/Chimera i Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
Od 2013 roku współpracuje z Donatanem. 25 lutego 2014 w programie Świat się kręci w TVP1 oficjalnie ogłoszono, iż wraz z Donatanem będzie reprezentowała Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „My Słowianie”[7]. 29 marca 2014 wokalistka wystąpiła podczas promocyjnego koncertu Eurovision Pre-Party w Rydze w Łotwie[8][9]. 1 maja 2014, podczas koncertu Tu bije serce Europy zorganizowanego z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, wokalistka wykonała utwór „My Słowianie”[10].

8 maja 2014 Cleo wystąpiła podczas drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji[11] i zakwalifikowała się do rundy finałowej, która odbyła się 10 maja[12]. Ostatecznie zajęła 14. miejsce w ogólnej klasyfikacji[13].

31 maja 2014 zaprezentowała się na scenie w Operze Leśnej w konkursie Największe Przeboje Roku, podczas festiwalu TOPtrendy 2014, z piosenką „My Słowianie” wśród wykonawców[14], których piosenki były w ostatnim roku najczęściej granymi w stacjach radiowych[15]. Podczas koncertu utwór „My Słowianie” otrzymał nagrodę specjalną od słuchaczy radia RMF MAXXX[16].
7 czerwca 2014 była jednym z artystów biorących udział w koncercie SuperJedynki, odbywającym się w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas koncertu wraz z Donatanem została nagrodzona SuperJedynką w kategorii SuperGwiazda w sieci[17]. Wokalistka wykonała medley utworów „My Słowianie” oraz „Cicha woda”[18]. W lipcu nagrała z Donatanem i zespołem Enej utwór „Brać”, do którego teledysk ukazał się we wrześniu[19][20].

7 listopada 2014 został wydany jej debiutancki album zatytułowany Hiper/Chimera nagrany wspólnie z Donatanem[21]. Dwa dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty[22], przekraczając próg 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy[23]. Płyta znalazła się na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży OLiS[24]. W styczniu 2015 sprzedaż albumu przekroczyła liczbę 60 tysięcy i krążek otrzymał certyfikat podwójnej platynowej płyty[25][23].

Jesienią 2015 roku weźmie udział w czwartej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami transmitowanego przez telewizję Polsat. Jej partnerem będzie Jan Kliment[26].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)