Ciara i jej mąż zostali rodzicami


Ciara i WilsonDługo wyczekiwany moment w końcu nadszedł! Ciara (31 l.) i Russell Wilson (28 l.) powitali na świecie córeczkę!
Ciara i jej mąż, amerykański futbolista Russell Wilson, nie posiadają się ze szczęścia. W piątek 28 kwietnia urodziła się im córeczka!
Gwiazda dobrą nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała zdjęcie znad morza i w kierunku nowo narodzonego dziecka skierowała wzruszające słowa w formie listu. Jego adresatem jest „Sienna Pricness Wilson”.
„Nieważne, jak duże nadejdą fale, zawsze będziemy twoją ostoją podczas burzy. Kochamy cię. Z wyrazami miłości, mama i tata” – napisała.
Ciara o swojej ciąży poinformowała w październiku zeszłego roku. Cieszyła się, że „wreszcie może podzielić się Największym Darem, jak tylko Bóg może dać”. Ona, ukochany i fani nie mogli się doczekać, kiedy dziewczynka będzie już na świecie. Teraz mogą świętować!
źródło: pomponik.pl
Biografia Ciary
Ciara Princess Wilson (z domu Harris, ur. 25 października 1985 w Austin w stanie Teksas[1]) to amerykańska wokalistka, producentka, aktorka oraz modelka.
Jako nastolatka, Ciara utworzyła wraz z dwiema koleżankami zespół Hearsay. Grupa nagrywała dema, jednak z czasem zespół rozpadł się[2]. Mimo tego, Ciara była nadal zdeterminowana by osiągnąć swój cel i podpisać kontrakt jako autorka tekstów. Pierwszym sukcesem była piosenka „Got Me Waiting” dla piosenkarki R&B Fantasii Barrino na jej debiutancki album Free Yourself[2]. W czasie gdy pisała piosenki dla innych poznała Jazzeiego Pha, zwanego przez nią „muzyczną bratnią duszą”. W 2002 dwójka nagrała cztery dema piosenek, „1, 2 Step”, „Thug Style”, „Pick Up The Phone” oraz „Lookin’ At You”, które znalazły się dwa lata później na jej debiutanckim albumie. Pierwsza piosenka została wydana jako drugi singiel i stała się hitem[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)