Chris Brown i Candice Brook są parą?


Brown-BrookW lutym minęło sześć lat od pobicia, którego Chris Brown dopuścił się na swojej ówczesnej dziewczynie, Rihannie, przeddzień gali wręczenia nagród Grammy. 20-letni wtedy raper trafił swoją starszą o rok partnerkę pięścią w twarz, groził jej śmiercią i trzymając za włosy uderzał jej głową w kierownicę samochodu, w którym doszło do „sprzeczki”. Doszło do niej, gdyż Brown miał być zazdrosny o Rihannę…
Już wtedy mówiło się, że ma obsesję na jej punkcie, co potwierdzać miały przelotne znajomości z kobietami bardzo podobnymi do Barbadoski. Teraz Chris spotyka się z aspirującą modelką, Candice Brook, która z powodzeniem mogłaby występować jako sobowtór gwiazdy.
Tabloidy za oceanem donoszą, że Candice to aktualna kochanka rapera, która podróżuje z nim po Stanach w ramach trasy koncertowej. Bez wątpienia ma świadomość swojego podobieństwa do Rihanny, bo stylizuje się tak, jak piosenkarka kilka lat temu – ma krótkie, ciemne włosy, duże, czerwone usta, mocno podkreślone brwi oraz wielkie, złote kolczyki.
Ciekawe, jak mówi do niej w łóżku.
źródło: pudelek.pl

Dodaj komentarz