Cheryl Cole i jej chłopak rozstali się


24-letni Liam Payne i starsza od niego o 11 lat Cheryl Cole, rozstali się. Chociaż plotki o kryzysie w ich związku krążyły w mediach już od lutego, para dopiero teraz oficjalnie ogłosiła swoje rozstanie. Cole i jej chłopak Payne wydali oficjalne oświadczenie na Twitterze. Dlaczego się rozstali?

Para ogłosiła rozpad związku zaledwie dzień po 35. urodzinach piosenkarki. Oficjalne oświadczenie napisał Liam na swoim profilu na Twitterze, 1 lipca: „Ze smutkiem zawiadamiamy, że nasze drogi się rozchodzą. To była bardzo trudna decyzja. Nadal darzymy się miłością jako rodzina, a Bear jest całym naszym światem i prosimy o uszanowanie jego prywatności”. Cheryl zamieściła to samo oświadczenie na swoim koncie. Payne i Cole zaczęli spotykać się w 2016 roku, a w marcu 2017 powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para po raz pierwszy spotkała się na planie brytyjskiego X-factor, gdzie wokalista był jednym z uczestników. To właśnie podczas programu utworzono grupę One Direction, której był członkiem, i która osiągnęła międzynarodowy sukces.

Plotki o kryzysie w związku Liama i Cheryl, pojawiły się już w lutym 2018 roku. Podobno 24-latek nalegał na ślub z 35-letnią wokalistką, a ona nie była zachwycona tym pomysłem.”Liam jest zauroczony ich synkiem i chce, żeby jemu i Cheryl naprawdę się udało. Myśl o małżeństwie była dla niego naturalnym krokiem w ich związku. Niestety Cheryl nie wydaje się myśleć w ten sam sposób i jasno dała mu do zrozumienia, że ​​w tej chwili nie ma na to szans.”

Cole była wcześniej dwukrotnie zamężna: była żoną Ashley’a Cole w latach 2006-2010 oraz Jean-Bernard’a Fernandeza-Versini w latach 2014-2016.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Cheryl

Cheryl Ann Tweedy, primo voto Cole, secundo voto Fernandez-Versini (ur. 30 czerwca 1983 w Newcastle upon Tyne[1]) – angielska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, modelka i osobowość telewizyjna.

Tweedy urodziła się w Newcastle w Anglii, 30 czerwca 1983 roku. Ma czwórkę rodzeństwa: braci Garry’ego, Josepha i Andrew, oraz siostrę Gillian.

W wieku czterech latach zaczęła trenować taniec. Jej pierwsze zetknięcie z show-biznesem nastąpiło w wieku siedmiu lat, gdy wystąpiła w reklamie dla British Gas. W wieku dziewięciu lat dostała się do szkoły baletowej The Royal Ballet School. W dzieciństwie startowała w wielu konkursach piękności, uzyskując między innymi takie tytuły jak: „Najbardziej atrakcyjna dziewczyna w Metrocentre” czy „Miss Nastolatek Newcastle”. W latach 1994–1999 uczęszczała do Walker Comprehensive School w Newcastle. W trakcie szkoły była dwa razy zawieszona w prawach ucznia za bójki z uczniami oraz przeklinanie. Po ukończeniu szkoły pracowała jako kelnerka[2]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Liamie

Liam James Payne[1][2] (ur. 29 sierpnia 1993 w Wolverhampton[3]) – brytyjski piosenkarz, autor tekstów, wokalista boys bandu One Direction.

Liam wziął udział w castingu w 2008 w brytyjskiej wersji X Factor, niestety nie przeszedł do następnego etapu i odpadł. W 2010 roku Payne wrócił do programu X Factor, by jeszcze raz spróbować swoich sił. Udało mu się i razem z czterema innymi uczestnikami (Niall Horan, Louis Tomlinson, Harry Styles, Zayn Malik) stali się zespołem One Direction.W finale zespół zajął trzecie miejsce, lecz ze względu na odniesiony sukces medialny otrzymał kontrakt z wytwórnią muzyczną Syco Music, należącą do jurora i twórcy tego programu Simona Cowella. W ciągu pięciu następnych lat grupa wydała pięć albumów studyjnych: Upp All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) i Made in the A.M. (2015). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 35 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *