Charlotte Casiraghi i Gad Elmaleh rozstali się


Casiraghi ElmalehW ich związku od dawna nie działo się dobrze.
Charlotte Casiraghi i Gad Elmaleh byli parą od trzech lat. Wnuczka Grace Kelly i córka księżnej Karoliny przez prawie cały ten czas nalegała na ślub ze znanym francuskim aktorem. Zwłaszcza, kiedy na świecie pojawił się ich syn, Raphaël.
Niestety, artysta nie spieszył się do zamieszkania w monakijskim pałacu. Teraz okazuje się, że 44-latek nie stanie się częścią królewskiej rodziny. Charlotte postanowiła od niego odejść.
Związek księżniczki i aktora był jednym z najgorętszych tematów w Monako. Gdy wyszło na jaw, że Charlotte spodziewa się dziecka, prasa rozpisywała się o ogromnym szczęściu zakochanych.
Ich związek jest jak piękna historia miłosna, a teraz jeszcze na świat przyjdzie ich dziecko. To dla nich ważny czas, są bardzo szczęśliwi – mówił w rozmowie z „People” przyjaciel pary.
Casiraghi nie przeszkadzał fakt, że starszy o 15 lat ukochany ma już nastoletniego syna z poprzedniego związku. Zależało jej jednak na ślubie, ponieważ tylko wtedy mały Raphaël mógłby stać się kandydatem do tronu. Niestety, tak się nie stanie.
Para nie była widywana razem już od kilku miesięcy. W tym czasie sporo mówiło się o poważnym kryzysie w ich związku. Plotki potwierdziły się, gdy na festiwalu w Cannes Charlotte pokazała się sama. Co ciekawe, Gad nigdy nie opuszczał tak ważnej filmowej imprezy.
Smutną informację potwierdzili ostatecznie rzecznicy prasowi Charlotte. Ogłosili, że zakochani rozstali się ze względu na liczne podróże Gada i jego wymagającą pracę.
Ona chce, aby chłopiec dorastał w normalnych warunkach, w których jest i mama i tata – zdradził dziennikarzom informator.
źródło: nocoty.pl
Biografia Gada
Gad Elmaleh (ur. 19 kwietnia 1971 w Casablance), francuski aktor i komik marokańsko-żydowskiego pochodzenia.
Uczył się w szkole Georges Bizet i Lycée Lyautey w Casablance. W 1988 roku opuścił Casablancę i wyjechał do Montrealu. Został tam na 4 lata, przed rok studiując politologię, pracując w radio i pisząc zabawne sceny, które odgrywał w klubach. W 1992 zamieszkał w Paryżu.
Jest bratem Arié Elmaleh. Ze związku z francuską aktorką Anne Brochet, ma syna Noego, urodzonego 1 listopada 2000. Od stycznia 2012 związany jest z Charlotte Casiraghi, członkinią monakijskiej rodziny książęcej, wnuczką księcia Rainiera III i siostrzenicą księcia Alberta II, młodszą od niego o piętnaście lat. 17 grudnia 2013 na świat przyszedł ich syn, Raphael.
Wybrana filmografia
2006 – Miłość. Nie przeszkadzać! (Hors de prix)
2006 – Czyja to kochanka? (La Doublure)
2009 – Coco
2010 – Obława (La Rafle)
2011 – O północy w Paryżu
2012 – Żądza bankiera
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Charlotte
Charlotte Casiraghi (Charlotte Marie Pomeline Casiraghi, ur. 3 sierpnia 1986 w Monte Carlo), córka Karoliny, księżnej Hanoweru i jej drugiego męża, Stefano Casiraghi, najstarsza wnuczka Rainiera III, księcia Monako i księżnej Grace.
Powiązania rodzinne i edukacja
Charlotte urodziła się 3 sierpnia 1986 roku w klinice imienia księżnej Grace w Monte Carlo.
Jej rodzicami są Stefano Casiraghi, pochodzący z rodziny włoskich przemysłowców branży naftowej, Karolina, księżna Hanoweru, księżniczka Monako, w latach 1957 – 1958 oraz 2005 – 2014 następczyni monakijskiego tronu. Poprzez trzecie małżeństwo matki jej ojczymem jest Ernest August V, książę Hanoweru.
Jej dziadkami sa ze strony matki Rainier III, władca Monako w latach 1949 – 2005 i Grace, księżna Monako, amerykańska aktorka, zdobywczyni Nagrody Akademii Filmowej; natomiast ze strony ojca Giancarlo Casiraghi i Fernanda Casiraghi.
Ma dwoje braci, Andreę i Pierre’a, przyrodnią siostrę ze strony matki, księżniczkę Aleksandrę oraz dwoje przybranych braci z małżeństwa matki z księciem Hanoweru, księcia Ernesta Augusta i księcia Krystiana.
Imię otrzymała na cześć swojej prababki, Charlotte, księżnej Valentinois. Jej rodzicami chrzestnymi zostali Massimo Bianchi i Albina de Boisrouvray.
W 1990 roku ojciec Charlotte zginął w wypadku podczas wyścigów łodzi motorowych.
Edukacja
Charlotte ukończyła École de la République w Saint-Rémy-de-Provence, a w 2004 roku także Lycée François Couperin w Fontainebleau. W 2007 roku uzyskała dyplom filozofii na Sorbonie w Paryżu.
Kariera dziennikarska i medialna
W 2006 umieszczona na międzynarodowej liście najlepiej ubranych ludzi na świecie według magazynu Vanity Fair.
W 2007 roku współpracowała z brytyjską gazetą The Independent, w 2008 z AnOther, a w 2009 z Above. Poprzez pracę w ostatnim z wymienionych magazynów zaprzyjaźniła się ze Stellą McCartney, z którą przeprowadzała wywiad do pierwszego wydania gazety. Wraz z dwoma przyjaciółmi otworzyła magazyn Ever Manifesto, traktujący o sprawach ekologii, ale wiążący je z modą. 21 września 2009 ogłosiła, że planuje wydać 3000 kopii tej gazety o wpływie rozwoju mody na światowe środowisko. Dokonała tego podczas tygodni mody w Paryżu i Mediolanie. 5 października 2009 była gościem specjalnym w show Stelli McCartney w Paryżu, gdzie opowiadała o Ever Manifesto.
Jest ambasadorką Gucci. 20 stycznia 2015 została ogłoszona globalnym ambasadorem niemieckiej marki Montblanc[1].
Kariera sportowa
Charlotte, jak wielu członków monakijskiej rodziny książęcej, czynnie uprawia sport. Od najmłodszych lat uprawiała skoki przez przeszkody. W latach 2001–2004 była członkinią drużyny Marionnaud Marcela Roziera i dzięki temu brała udział w zawodach, zarówno juniorskich, jak i amatorskich. Trenowana była przez obydwu synów Roziera, Philippe i Thierry’ego.
W czerwcu 2009 pojawiła się razem ze swoim wujem Albertem w programie na antenie francuskiej telewizji Stade 2, gdzie poinformowała, że rozpoczyna występy w Global Champions Tour – oficjalnym tourze zajmującym się zawodami w skokach przez przeszkody. Po czterech i pół roku przerwy od sportu, wciąż trenowana przez Thierry’ego Roziera, zadebiutowała w zawodach wspomnianego cyklu w Monte Carlo. W sezonie 2010 odnotowała osiem występów; w 2011 w swoim ojczystym księstwie odnotowała najlepszy występ w dotychczasowej karierze.
Charlotte jest oficjalnym ambasadorem marki Gucci dla tego sportu, co gwarantuje jej między innymi szyte wyłącznie dla niej kostiumy sportowe.
28 czerwca 2014 wraz ze swoją przyjaciółką Edwiną Tops-Alexander, wygrała pokazowy konkurs jeździecki Longines Pro-Am Cup, rozegrany w ramach dorocznego International Monte-Carlo Show Jumping. Nagrodę za pierwsze miejsce odebrała z rąk swojej matki, księżnej Hanoweru[2]. 4 grudnia wzięła udział w pokazowym turnieju Gucci Paris Masters[3].
W czerwcu 2015 podczas treningów do zawodów organizowanych przez Athinę Onassis w Saint Tropez, Casiraghi spadła z konia i doznała urazu pleców[4].
Życie prywatne
Od 2001 roku spotykała się z Hubertusem Herringiem Frankensdorfem, europejskim arystokratą. Widziano ich razem podczas Monaco National Grand Prix oraz na wakacjach rodziny książęcej w Austrii w 2002 roku. W latach 2004 do przełomu roku 2006 i 2007 związana z Belgiem Felixem Wincklerem. Od marca 2007 spotykała się z Alexandrem Dellal, synem Guya Dellala i brazylijskiej modelki Andrei. Po raz pierwszy pojawili się razem podczas jedno z wyścigów konnych w Monte Carlo latem 2007. Mężczyzna towarzyszył jej podczas ceremonii zaślubin jej wuja księcia Alberta z Charlene Wittstock w lipcu 2011. Para rozstała się kilka miesięcy później[5], a w maju 2013 Dellal został ojcem po tym, gdy jego partnerka Elisa Sednaoui urodziła syna, Jacka Zeitouna[6].
Związek z Gadem Elmaleh
W 2011 roku Charlotte związała się z francuskim aktorem komediowym marokańskiego pochodzenia, Gadem Elmaleh[7]. Uwagę mediów skupiła głównie różnica wieku pomiędzy nimi – Casiraghi jest młodsza od Elmaleha o piętnaście lat (podobnie jak jej matka, księżna Karolina, była młodsza od swojego pierwszego męża Filipa Junota o siedemnaście lat).
W lipcu 2013 pojawiły się informacje, że Casiraghi spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka, a drugiego wnuka księżnej Karoliny, pod koniec roku[8][9]. Doniesienia prasy potwierdziła sama zainteresowana, prezentując widoczny ciążowy brzuch podczas wakacji na włoskiej wyspie Capri w sierpniu[10][11]. Jej dziecko zostanie wpisane na listę sukcesji monakijskiego tronu tylko wtedy, gdy jego rodzice wezmą ślub. Elmaleh ma już syna, Noego (ur. 1 listopada 2000), ze związku z francuską aktorką Anne Brochet. 19 września Francuz oznajmił, że nie jest zaręczony z Casiraghi i nie planują małżeństwa[12].
17 grudnia w klinice imienia księżnej Grace w Monte Carlo Charlotte urodziła syna, który otrzymał imię Raphaël. Chłopiec został ochrzczony w wierze katolickiej w Monako, dnia 22 czerwca 2014, a jego rodzicami chrzestnymi zostali Albert II, książę Monako i jego małżonka, księżna Charlene[13][14]. Elmaleh nie był obecny w czasie ceremonii, ponieważ chciał, by jego dziecko zostało ochrzczone w wierze żydowskiej, jak cała jego rodzina.
W czerwcu 2015 Casiraghi razem z synem wyprowadziła się z paryskiego apartamentu aktora i wróciła do Monako[15]. Ich wspólny dom w Los Angeles został wystawiony na sprzedaż.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz