Channing Tatum i Jessie J wrócili do siebie


Channing Tatum (39 l.) i Jessie J (31 l.) jednak nie mogą bez siebie żyć. Pod koniec grudnia wyszło na jaw, że aktor i piosenkarka postanowili się rozstać.

Zagraniczne tabloidy informowały wówczas, że para zamierza nadal utrzymywać przyjacielskie relacje.

Jak się jednak okazuje, sama przyjaźń im nie wystarczyła i znów są razem.

Według informatora „E!News” podczas rozłąki zwyczajnie za sobą zatęsknili i dlatego postanowili się zejść.

„Zdali sobie sprawę, że nie mogą bez siebie żyć” – twierdzi źródło tabloidu.

Przypomnijmy, że para związała się ze sobą kilka miesięcy temu, tuż po tym, jak Channing oficjalnie rozwiódł się ze swoją żoną i matką córki, Jenną Dewan.

Kobieta również szybko się pocieszyła po rozwodzie – aktualnie oczekuje dziecka ze swoim nowym partnerem.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Channingu

Channing Matthew Tatum[1][2][3] (ur. 26 kwietnia 1980 w Cullman[4][5] w stanie Alabama) – amerykański aktor, producent filmowy, tancerz i model[6]. Najbardziej znany jest z ról w filmach: Step Up: Taniec zmysłów (2006), G.I. Joe: Czas Kobry (2009), Wciąż ją kocham (2010), I że cię nie opuszczę (2012), 21 Jump Street (2012) i Magic Mike (2012)[7].

Urodził się w Cullman[8][9], w stanie Alabama, jako syn Kay (z domu Faust), pracowniczki linii lotniczej i Glenna Tatuma, który pracował w budownictwie[10][11]. Ma pochodzenie angielskie, irlandzkie, francuskie i niemieckie[12]. Kiedy miał sześć lat, rodzina przeniosła się do Missisipi. Podczas dorastania cierpiał na ADHD i dysleksję[13][14]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Jessie

Jessie J, właściwie Jessica Ellen Cornish (ur. 27 marca 1988 w Londynie) – brytyjska piosenkarka, autorka tekstów.

Kształciła się w londyńskim Mayfield High School. Ma dwie siostry, od pięciu do siedmiu lat starsze od niej. Jak powiedziała w rozmowie z magazynem „The Independent”, obie siostry były najlepszymi uczennicami szkoły, zaś ona sama „nigdy nie była dobra w niczym”. W szkole lubili mnie, ponieważ byłam jedną z sióstr Cornish i oczekiwali, że będę taka jak one[4]. Wspomniała także, że od zawsze dobrze śpiewa, i że to jest „to coś”, co zawsze ją najbardziej pociągało, jednakże, została wyrzucona z chóru szkolnego za zbyt głośne śpiewanie[4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 43 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *