Cezary Żak i Katarzyna Żak – wspólne wywiady


zak-cezary-katarzyna

Wywiad dla Gali

GALA: Zamykacie oczy i jaki obraz wakacyjnej Prowansji do Was powraca?

CEZARY ŻAK: Słynny placyk w Saint Tropez na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie starsi panowie grają w bule. A my całą naszą czwórką siedzimy w nadmorskiej knajpce przy mulach serwowanych na różne sposoby. We wspaniałych sosach, białym winie. Ola i Zuza zjadały całe garnki.

KATARZYNA ŻAK: One jadły mule, a ja frytki. Bo w Prowansji podaje się mule z frytkami.

CEZARY ŻAK: Kasia nie przepada za owocami morza. Ale powoli przekonuje się do krewetek, co mnie cieszy. Wieczorem biesiadowaliśmy z Kasią przy serach i dobrym winie. A nasze dziewczyny biegały po plaży.

KATARZYNA ŻAK: Najfajniejsze było to, że byliśmy razem. I że nasze córki, a zwłaszcza starsza Ola, chciały z nami pojechać. Ja mam taki kadr w oczach: beztrosko leżymy na piasku, kąpiemy się w morzu, nawet ja (śmiech).

CEZARY ŻAK: Dla Kasi każde morze jest za zimne. Tam mówiła, że jest ledwo ciepławe, a była straszna zupa. Przez te dwanaście dni podróży trochę dowiedzieliśmy się o naszych dziewczynach. To było dla mnie odkrycie, że one potrafi ą ze sobą godzinami rozmawiać. Skończyła się już między nimi ta różnica mentalna, jakaś taka rywalizacja. Bardzo dorosły.

Zobacz cały wywiad na stronie gala.pl

Tagi: Żakowie

(Odwiedzono: 16 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *