Cedric Gervais i Ariadna Gutiérrez są razem?


Cedric Gervais ma nową dziewczynę! Wygląda na to, że były narzeczony Sandry Kubickiej szybko pocieszył się po rozstaniu z polską modelką. Na swój Instagram dodał właśnie zdjęcie z blond pięknością. Kim jest nowa ukochana Gervaisa? Znamy szczegóły!

Plotki o tym, że Kubicka i jej narzeczony rozstali się, pojawiły się w mediach miesiąc temu. Polska modelka i francuski DJ byli ze sobą trzy lata, mieszkali razem w Miami, planowali ślub i huczne wesele, a o ich szczegółach Kubicka opowiadała nam w wywiadzie dla Gala Studio. Mieli nawet ustaloną datę ślubu, modelka wybrała również suknię na ten wyjątkowy dzień. No właśnie, i co się stało? Sandra i Cedric usunęli wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie, przestali się też obserwować. Media rozpoczęły spekulacje, jakoby Kubicka i Gervais mieli się rozstać. Para oficjalnie nie skomentowała plotek o zerwaniu, ale DJ odpowiedział fance, która pod jednym z jego zdjęć zapytała: „Czy Twój ślub z Sandrą jest nadal aktualny?” krótkim „tak”. Chwilę później Sandra dodała jeszcze: „dziecinne kłótnie”. Czyżby jednak nie udało im się uratować związku? Cedric właśnie opublikował zdjęcie z pewną dziewczyną!

Narzeczony Kubickiej ma już nową ukochaną? Wiele na to wskazuje. Dziś na Instagramie francuskiego DJa pojawiło się zdjęcie z blond pięknością. Gervais fotografię podpisał:

„Każdy kowboj potrzebuje swojej kowbojki.”

Musicie przyznać, że opis zdjęcia jest dosyć wymowny…

Kim jest domniemana nowa dziewczyna Cedrica? To Ariadna Gutiérrez, 25-letnia kolumbijska aktorka i modelka. W 2014 roku zdobyła tytuł Miss Kolumbii, a rok później I-szej vicemiss w konkursie Miss Universe. To właśnie z jej udziałem rozegrał się głośny skandal, kiedy to podczas koronacji organizatorzy zaliczyli wpadkę i najpierw błędnie ogłosili ją zwyciężczynią konkursu. Ostatecznie korona przypadła Miss Filipin. Ariadna wystąpiła też w pierwszej edycji Celebrity Big Brother. Na Instagramie (@gutierrezary) obserwuje ją 3,2 mln fanów.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Cedricu

Cédric Gervais (ur. jako Cedric DePasquale, 7 czerwca 1979) – francuski DJ, producent muzyki house i aktor mieszkający w Miami Beach na Florydzie. [2] [3] [4] W 2013 roku wyprodukował remiks “Summertime Sadness” Lany Del Rey, za który otrzymał nagrodę Grammy.

Gervais urodził się w Marsylii. Był rezydentem w paryskim klubie “Le Queen Club”. W 1998 roku przeniósł się do South Beach w Miami Beach. Miał 19 lat, kiedy wyjechał do Miami, a także uzyskał rezydencje w Crobar (teraz Cameo) i Nikki Beach, zanim przejął rolę DJ’a w Club Space Terrace. [5] Jego pierwszy singiel “Burning” został wydany z Ultra Records za pośrednictwem sublabel You. W 2006 roku na jego debiutanckim albumie The Experiment pojawił się singiel “Spirit in My Life”, także na Ultra Records. Do jego produkcji należy praca z: Lenny Kravitz, Deep Dish, Steve Lawler i Rachel Star. [6]

Jego singiel “Mauri’s Dream” z 2009 roku był trzy tygodnie z rzędu “Pete Tong’s Essential Tune of the Week” [7]. W 2011 roku Gervais wydał swój drugi album zatytułowany Miamication.

Gervais ma również dwie własne wytwórnie, Sleaze (dla wersji cyfrowych) i Sleaze Industries (dla wydań fizycznych). Prowadził wytwórnie w latach 2000, wydając progresywną i plemienną muzykę house. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Ariadnie

Ariadna María Gutiérrez Arévalo (ur. 25 grudnia 1993 r.) jest kolumbijską aktorką, modelką i posiadaczką tytułu piękności, która została ukoronowana Miss Colombia 2014.

Gutiérrez została nagrodzona jako Señorita Sucre (Miss Sucre Colombia 2014). Następnie została koronowana na Miss Colombia 2014. Obecnie pracuje jako profesjonalna modelka. Ariadna startowała w Miss Colombia 2014, reprezentując Departament Sucre, gdzie zdobyła tytuł Miss Kolumbii, zdobywając pierwszą nagrodę oddziału w konkursie Miss Kolumbii. Wersja konkursu, którą wygrała, odbyła się w 80. edycji w dniu 17 listopada 2014 r. w Cartagena de Indias. 16 listopada 2015 r. Gutierrez koronowała swoją następczynie Andreę Tovar na Miss Colombia 2015. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

(Odwiedzono: 87 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *