Cate Blanchett i Andrew Upton: koniec kryzysu


Blanchett-i-UptonKiedy świat obiegły zdjęcia jej męża obejmującego młodą aktorkę, wydawało się, że to koniec ich związku. Nic bardziej mylnego.
Gdy pozuje na czerwonym dywanie, trudno nie zauważyć połyskującego na jej palcu pierścionka – dowodu miłości jej męża Andrew Uptona (50 l.). Odkąd w mediach pojawiły się doniesienia, że małżeństwo Cate Blanchett (47 l.) przechodzi kryzys, aktorka dyskretnie milczała.
Reklama

Jej jedynym komentarzem było pozostawienie na palcu obrączki. Tylko najbliższe jej osoby wiedziały, jak wiele ją to kosztowało.

Był październik 2016 r., gdy kolorową prasę obiegły fotografie Andrew w towarzystwie 27-letniej aktorki, która grała w jednej z jego sztuk. Reżyser teatralny został z nią przyłapany w barze, gdzie razem się bawili. On trzymał w dłoni drinka, otaczając dziewczynę drugim ramieniem. Ona, uśmiechając się, opierała rękę na jego klatce piersiowej…

Brak komentarza ze strony małżonków wywołał tylko lawinę spekulacji dotyczących tego, gdzie należy szukać źródła ich kryzysu. Wiadomo było, że ich związek zrodził się z wielkiej namiętności. – Potrafiliśmy spędzać w łóżku całe dnie. Pamiętam jak po jednej nocy odwrócił się w moją stronę i myślałam, że wtedy zada to pytanie. Ale ostatecznie zaręczyliśmy się po 21 dniach – wspominała gwiazda.

Dziewiętnaście lat, które minęły od tego czasu, były bardzo intensywne. Narodziny trzech synów: Dashiela (15 l.), Romana (12 l.) i Ignatusa (8 l.), adopcja córki Edith, przeprowadzka do Australii i wspólna praca. Małżonkowie postanowili bowiem założyć razem firmę producencką. Spędzali ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nic dziwnego, że mówiło się o przemęczeniu pary, potrzebie oddechu i związaną z tym fascynację Andrew inną kobietą.

Dziś pewne jest, że małżonkowie wszystko sobie wyjaśnili. Czy udało im się samym rozwiązać problem czy z pomocą terapeuty, tego nie wiadomo. Pewne jest, że wciąż są razem, a kilka dni temu miała miejsce premiera najnowszej sztuki reżysera, w której jego żona zagrała jedną z ról. Teraz znów pozują fotografom we dwoje.
źródło: pomponik.pl

Biografia Cate

Cate Blanchett, właśc. Catherine Élise Blanchett (ur. 14 maja 1969 w Melbourne) – australijska aktorka, laureatka dwóch Oscarów: za drugoplanową rolę w filmie Aviator oraz za pierwszoplanową rolę w filmie Blue Jasmine. Znana m.in. z roli Galadrieli we Władcy Pierścieni i Hobbicie.

Początkowo grała w teatrze, pierwszą ważną rolę zagrała w 1993 u boku Geoffreya Rusha w sztuce Oleanna Davida Mameta[2]. Jej pierwszą ważną rolą filmową była rola Elżbiety I w filmie Elizabeth (1998), za którą zdobyła Złoty Glob, BAFT-ę oraz nominację do Oscara. W 1999 była nominowana do BAFT-y za rolę w filmie Utalentowany pan Ripley. W trylogii filmowej Petera Jacksona Władca Pierścieni zagrała Galadrielę. W 2005 zdobyła Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa za rolę Katharine Hepburn w filmie Aviator. Uczyniło ją to pierwszą w historii laureatką Oscara, która zagrała osobę nagrodzoną tą samą nagrodą. Za rolę u boku Judi Dench w filmie Notatki o skandalu (2006) zdobyła kolejną nominację do Oscara. W 2007 zagrała w filmach I’m Not There. Gdzie indziej jestem i Elizabeth: Złoty wiek, zdobywając kolejne nominacje do Nagrody Akademii Filmowej. W 2008 aktorka otrzymała gwiazdę w Hollywood Walk of Fame[3]. W 2014 roku zdobyła drugiego Oskara, tym razem za pierwszoplanową rolę w filmie Blue Jasmine.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 111 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *