Cardi B i jej mąż się rozstali


Małżeństwo Cardi B (26 l.) i Offseta (26 l.) nie przetrwało zbyt długo… Artyści w lipcu tego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Kulture.

Kilka miesięcy przed rozwiązaniem raperka ku zaskoczeniu wielu wyjawiła, że ona i jej ukochany, Offset, we wrześniu 2017 roku pobrali się.

Para zdecydowała się na cichy i skromny ślub.

Niestety, jak się okazuje, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para zamierza się rozwieść!

Taką informację przekazała Cardi B na Instagramie. W krótkim wideo poinformowała, że po prostu im nie wyszło, ale nadal zamierzają się przyjaźnić. Dodała, że nikt nie ponosi winy za to rozstanie.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Cardi B

Cardi B, właściwie Belcalis Marlenis Almánzar (ur. 11 października 1992) – amerykańska raperka, autorka tekstów piosenek i gwiazda reality show, dawniej striptizerka. Urodzona i wychowana w Bronx, w Nowym Jorku. Karierę rozpoczęła jako striptizerka[1], po czym stała się znana w Internecie dzięki swemu profilowi na Instagramie[2].

Od 2015 do 2017 roku występowała w reality show Love & Hip Hop: New York telewizji VH1[3]. W lutym 2017 r. podpisała swój pierwszy kontrakt z wytwórnią Atlantic Records. Jej debiutancki singiel dla tej wytwórni Bodak Yellow wdrapał się na 1. miejsce amerykańskiej listy Billboard Hot 100[4], a jej płyta Invasion of Privacy zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200[5]. Kolejny singiel z tej płyty pt. I like it także zdobył 1. miejsce listy Billboard Hot 100, czyniąc Cardi B jedyną raperkę na świecie z dwoma singlami, które zdobyły szczyt tej listy. Cardi B jest jedną ze 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie w 2018 roku według magazynu Time[6]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Offsetcie

Offset, właściwie Kiari Kendrell Cephus (ur. 14 grudnia 1991[1]) – amerykański raper, pochodzący z miasta Lawrenceville w stanie Georgia w USA. Jest członkiem trio Migos, w którym są również Quavo i Takeoff[2].

W roku 2009 Offset, Quavo i Takeoff założyli trio Migos. Offset jest kuzynem Quavo, a Quavo jest wujkiem Takeoffa. Zespół został założony w hrabstwie Gwinnett.

Migosi większy rozgłos zyskali w 2013 po wydaniu singla „Versace”[3]. W 2017 ich piosenka „Bad and Boujee”[4] stała się internetowym fenomenem, tworząc w ten sposób falę memów ze słowami „Rain drop, Drop top” które śpiewał Offset. Piosenka uplasowała się na pierwszym miejscu magazynu USA Billboard Hot 100[5], wielu krytyków uważało że Offset dominował tę piosenkę.W 2017 roku trio wydało album Culture[6], który znalazł się na pierwszym miejscu listy USA Billboard 200[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 38 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *