Były partner Katarzyny Glinki chce do niej wrócić?


Glinka i JaroslawZdecydowali się nawet na wspólne dziecko, jednak narodziny małego Filipa w lutym 2012 roku nie poprawiły ich relacji. Glinka miała do męża żal o to, że nie okazuje jej wystarczającego wsparcia. Emocje po obu stronach były tak silne, że małżonkowie musieli zapisać się na specjalną terapię przedrozwodową, by się nie pobić w sądzie.
Po rozstaniu Glinka udzieliła Gali wywiadu, w którym wspaniałomyślnie zapewniła, że rozwód nie był tylko winą jej męża. Z czasem wyszło na jaw, że jej życzliwość wynikała stąd, że już wtedy miała nowego chłopaka, z który poznał ją Maciej Dowbor.
Niestety, w nowym związku także się nie ułożyło. Jak ujawniają znajomi Glinki, Jarosław Bystry rozstał się z nią z tego samego powodu, co Gołdon. Ponoć kiedy minął pierwszy etap zakochania, zrozumiał, że Katarzyna ma wybitnie trudny charakter.
Jednak, jak zapewnia informator tygodnika Gwiazdy, Jarosław ciągle ją kocha i chce, by znów byli razem.
Nie mógł znieść jej zmiennych nastrojów, ale odchodząc poprosił, by spokojnie pomyślała o wszystkim i spojrzała na ich związek z dystansem – ujawnia znajomy pary. Dał jej do zrozumienia, że jest gotów wrócić, ale ona musi się zmienić. Niestety, ona nie widzi w tym wszystkim swojej winy. Twierdzi, że nie zrobiła nic złego i nie ma sobie nic do zarzucenia. Na razie więc szansa na to, że Jarek do niej wróci, jest niewielka. Może dłuższa rozłąka i zbliżające się Boże Narodzenie dadzą jej do myślenia.
Dodajmy, że jeszcze wiosną tego roku Katarzyna i Jarosław planowali ślub.
źródło: pudelek.pl
Biografia Kasi
Katarzyna Glinka (ur. 19 kwietnia 1977 w Świdnicy) – polska aktorka filmowa i teatralna.
Wychowywała się w Dzierżoniowie, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące i Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia. W 2001 ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W teatrze debiutowała 23 lutego 2002 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Od 2003 mieszka w Warszawie. Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+.
W 2007 brała udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, zajęła 3 miejsce. Od września 2008 do maja 2009 wraz z Robertem Gonerą prowadziła polską edycję teleturnieju Fort Boyard. Jako Hesia występuje w warszawskim Teatrze Polskim w sztuce Dulscy Z.O.O..
W 2010 brała udział w XI edycji programu Tańca z gwiazdami, zajęła 2. miejsce z Stefanem Terrazzino przegrywając z Julią Kamińską w odcinku finałowym. W tym samum roku zajęła pięćdziesiąte pierwsze miejsce w rankingu „Forbes” na sto najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu[1]. Jesienią 2015 wzięła udział w czwartej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo[2]. Wygrała 7. odcinek wykonując utwór Hanny Banaszak „Samba przed rozstaniem”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz